Çocuk Kitapları

Güzel Şarkılar Kitabı Pdf indir

Güzel Şarkılar Kitabı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Güzel Şarkılar Kitabı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Şükran Farımaz tarafından kaleme alınan Güzel Şarkılar Kitabı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Güzel Şarkılar Kitabı kitabını numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Güzel Şarkılar Kitabı pdf oku indir.

Güzel Şarkılar Kitabı pdf indir

Dinleyin ey, dinleyin de kıssadan hisse kapın. Her ne kadar ‘söz gümüş, sükût altındır’ deseler de, her duyduğunuza hemen inanmayın. Yerinde söylenmiş her sözün, altından bile kıymetli olduğunu unutmayın. Öyle ya, insan konuşa konuşa, hayvan koklaşa koklaşa…
Şimdi gelelim masalımıza.

Bu kitabın yazarı Şükran Farımaz, söze böyle başlıyor. Edebiyatımızın usta öykücülerinden birisi olan Farımaz’ın çocuklar için yazdığı ikinci kitap bu elinizdeki Güzel Şarkılar Kitabı. Halk masallarımızdan yola çıkıyor sevgili yazarımız, öylesine güncel, öylesine çağdaş bir kurguyla ve anlatımla dile getiriyor ki masallarını, bu yazdıklarının öykü mü, masal mı olduğuna karar vermek güçleşiyor. Masal dediğimiz türün güzelliği de burada işte.

Güzel Şarkılar Kitabı kitap özeti

Güzel Şarkılar Kitabı pdf oku

Güzel Şarkılar Kitabı Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu