Çocuk Kitapları

Güvercin İkizim Pdf indir

Güvercin İkizim pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Güvercin İkizim kitabı 68 olarak çıkarılmıştır. Elif Çiftçi Yılmaz tarafından kaleme alınan Güvercin İkizim isimli kitap 9786257218634 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Güvercin İkizim kitabını 11.05.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Güvercin İkizim pdf oku indir.

Güvercin İkizim pdf indir

Hikâye kitabı, pedagog onaylı ve birbirinden bağımsız hikâyeleri olan “On Numara Maceralar Serisi”ndendir.
Birbirine benzeyen iki kız kardeşin hikâyesiydi bu… Selin ve Selen’in hikâyesi… Bu ikiz kardeşlerden Selin, ikizi Selen’i çok seviyor olsa da en büyük hayali ondan farklı görünmekti.
İşte bir gün… Bir dilekle her şey değişir… Selin uyandığında artık ikizinden fazla ama çok değişik görünüyordur. Bunun bunun yanında o bile aynada kendini tanıyamaz olur. Kâküllü bir güvercine dönüşen Selin’e yardım edebilecek tek kişi ise ikizi Selen’dir.
Elif Çiftçi Yılmaz’ın yazdığı, eğitsel içerik danışmanlığını Pedagog Ayşen Oy’un yaptığı Güvercin İkizim” kitabı ile çocuklar, aile ve kardeşlik duygusunun önemle meydana geldiği bir hikâyeye ortak olacak.

Güvercin İkizim kitap özeti

Güvercin İkizim pdf oku

Güvercin İkizim Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu