Çocuk Kitapları

Günlerden Bir Gün Pdf indir

Günlerden Bir Gün pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786258022049 sayfadan oluşan Günlerden Bir Gün kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Giusi Quarenghi tarafından kaleme alınan Günlerden Bir Gün isimli kitap 04.02.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Günlerden Bir Gün kitabını Simona Mulazzani numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Günlerden Bir Gün pdf oku indir.

Günlerden Bir Gün pdf indir

Giusi Quarenghi’nin keyifli metni ve Simona Mulazzani’nin harika çizimleri bizi esnemelerin bulutlara dönüşebildiği, trenlerin denize girip yunuslara ıslık çalmayı öğrettiği gerçeküstü bir dünyaveyavet ediyor.
 
Günlerden Bir Gün, hayal gücünü görülmektediran, belki de fakat bir çocuğun bakış açısıyla kavranabilecek düşsel ve şiirsel bir anlatım…
 
Giusi Quarenghi
1951’de Val Taleggio’da dünyaya geldi, ufak bir dağ köyünde büyüdü. Eğitiminin ardından sinema, çizgi film ve televizyon alanlarında çalıştı; senaryolar yazdı. 1982 senesinde yayımlanan Ahi, che male (Ah İşte Bu Acıttı!) adlı ilk kitabının ardından, çocuklar ve gençler için yazmaya başladı. 2006’da, İtalya’nın en mühim çocuk kitapları ödüllerinden Andersen En İyi Yazar Ödülü’nü kazandı.
 
Simona Mulazzani
Milano’da dünyaya geldi ve İtalya’nın Pesaro kentinde yaşıyor. 100’den fazla yetişkin ve çocuk kitabı resimledi. 2005’te New York Society of Illustration tarafından gümüş madalya ile ödüllendirildi. 2016’da, İtalya’nın en mühim çocuk kitapları ödüllerinden Andersen En İyi İllüstratör Ödülü’nü kazandı.

Günlerden Bir Gün kitap özeti

Günlerden Bir Gün pdf oku

Günlerden Bir Gün Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu