Çocuk Kitapları

Gümüş Patenler Mary Mapes Dodge Pdf indir

Gümüş Patenler Mary Mapes Dodge Aperatif Kitap Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Gümüş Patenler Mary Mapes Dodge Aperatif Kitap Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Aperatif Kitap Yayınları aracılığıyla çıkarılan Gümüş Patenler Mary Mapes Dodge Aperatif Kitap Yayınları Kitabı 110 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2.Hamur Kağıt baskı ile çıkan Gümüş Patenler Mary Mapes Dodge Aperatif Kitap Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. 9786052216569 nolu ISBN numarasına sahip Gümüş Patenler Mary Mapes Dodge Aperatif Kitap Yayınları kitabının yazarı Mary Mapes DodgeGümüş Patenler Mary Mapes Dodge Aperatif Kitap Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Gümüş Patenler Mary Mapes Dodge Aperatif Kitap Yayınları Kitabı Pdf indir

Kanalları, gemileri, laleleri ve yel değirmenleriyle ünlü Hollanda’da bir kış zamanı geçen bu öyküyü okurken yoksul ama mutlu iki çocuğun, Hans ve Gretel’in kâh üzüntülerine, kâh sevinçlerine şahit olacaksınız.

Babalarının sette kaza geçirip yatağa düşmesinden sonra her şeylerini kaybeden Brinker ailesi, tüm bu zorluklara rağmen bir arada kalmayı başarmıştır. Lakin tek tutkuları paten kaymak olan bu iki çocuğun rüyalarını süsleyen bir gelişme olur: bir paten yarışması düzenlenecektir ve kazanana bir çift gümüş paten verilecektir.

Peki, bu yarışı zengin ailelerin çocukları mı yoksa paraları olmadığı için tahta patenlerle kaymak zorunda kalan Hans ve Gretel mi kazanacak?

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu