Çocuk Kitapları

Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 64 sayfadan oluşan Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Jonathan Swift tarafından kaleme alınan Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786052498170 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

Yüreğim yolculuk isteğiyle doluydu. Eşim ve çocuklarımla vedalaştım. Üç yüz tonluk bir gemiyle Hindistan’a doğru hareket ettik. Kışı geçirmek için bir süre konakladıktan sonra kuzeye doğru yola koyulduk.
Tam Madagaskar Adası’nın olduğu bölgeye ulaşmıştık ki korkunç bir fırtınaya tutulduk. Bu fırtına yirmi gün kadar sürdü. Bizi gideceğimiz taraftan bir hayli uzaklara sürükledi.
Nihayet fırtına dindi ve biz az da olsa rahata erdik. Lakin bu da uzun sürmedi. Buna ilaveten bir de doğu denizlerinin uzun süren yağmurları başlamıştı. Bu fırtınadan da beterdi. Denizde çalkalanıp duruyor, yağmur durduğunda kuzeye doğru yol alıyorduk.
Nereye gittiğimizi artık pek kestiremiyordum; o kadar ki en usta gemiciler bile bunu bilmiyorlardı. Gemimizde bir hasar yoktu, gemiciler de iyiydi ama hiç içme suyumuz kalmamıştı. Ne yapıp edip acilen su bulmamız gerekiyordu.

Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Gulliver Devler Ülkesinde Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu