Çocuk Kitapları

Güliver’in Gezileri / Dünya Çocuk Klasikleri Pdf indir

Güliver’in Gezileri / Dünya Çocuk Klasikleri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 64 sayfadan oluşan Güliver’in Gezileri / Dünya Çocuk Klasikleri kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Jonathan Swift tarafından kaleme alınan Güliver’in Gezileri / Dünya Çocuk Klasikleri isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Güliver’in Gezileri / Dünya Çocuk Klasikleri kitabını 9786052491102 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Güliver’in Gezileri / Dünya Çocuk Klasikleri pdf oku indir.

Güliver’in Gezileri / Dünya Çocuk Klasikleri pdf indir

Gemideki yolculuğumuz tehlikelerle doluydu. Her geçen gün tehlikeler daha da artıyordu. Yeterince beslenemiyorduk; üstelik çok da yorgunduk. Önce on kişi açlığa yenik düşerek öldü. Onları zorunlu olarak denizin dibine uğurladık.

Gemiyi ayakta tutabilmek için her ne kadar canımızı dişimize taktıysak da bu, bir işe yaramıyordu.
Bu bölgede kasım ayı, yaz mevsiminin başlangıcı olarak kabul ediliyordu; çok sıcaktı. Fırtınalı günlerde batma, diğer günlerde ise sıcaktan nefes alamamakla yüz yüze kalıyorduk.

Bir gün, çok büyük bir fırtınaya yakayı ele verdik. O zaman, hayatlarımızın sonuna geldiğimiz duygusuna kapıldım. Gemi, dalgalar arasında bir fındık kabuğu gibi sağa sola yalpalıyor, her an batacak gibi oluyordu.

Güliver’in Gezileri / Dünya Çocuk Klasikleri kitap özeti

Güliver’in Gezileri / Dünya Çocuk Klasikleri pdf oku

Güliver’in Gezileri / Dünya Çocuk Klasikleri Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu