Çocuk Kitapları

Güldüren Düşündüren Ama Utandırmayan Fıkralar Pdf indir

Güldüren Düşündüren Ama Utandırmayan Fıkralar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 132 sayfadan oluşan Güldüren Düşündüren Ama Utandırmayan Fıkralar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. İsmail Özcan tarafından kaleme alınan Güldüren Düşündüren Ama Utandırmayan Fıkralar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Güldüren Düşündüren Ama Utandırmayan Fıkralar kitabını 9789944928168 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Güldüren Düşündüren Ama Utandırmayan Fıkralar pdf oku indir.

Güldüren Düşündüren Ama Utandırmayan Fıkralar pdf indir

Bu kitapta bulunan fıkraların farkı; açık saçık, edepsiz, yüz kızartıcı olmamalarıdır. Çocukların ve gençlerin anne babalarına, anne babaların çocuklarına, herkesin her ortamda her mecliste birbirine yüzü kızarmadan, bir hastalık, bir tedirginlik duymadan anlatabileceği; kitabını da isteyenin isteyene gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceği fıkralardan oluşmasıdır. Günümüz kitap piyasasında fıkra kitabı bolluğuna rağmen sözünü ettiğimiz nitelikte fıkra kitabı ne yazık ki bulunmamaktadır.
Hiçbir eğitim görmemiş bile olsa, az çok bilgi ve görgü sahibi kadın erkek her yetişkin insanın birkaç fıkra bilmesi, yeri geldiğinde anlatabilmesi gerekir. Bu kitaptaki fıkralar, bu anlamda olmak üzere herkesin işine yarayacak, herkeste bir fıkra dağarcığı oluşturabilecek nitelikte fıkralardır.

Güldüren Düşündüren Ama Utandırmayan Fıkralar kitap özeti

Güldüren Düşündüren Ama Utandırmayan Fıkralar pdf oku

Güldüren Düşündüren Ama Utandırmayan Fıkralar Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu