Çocuk Kitapları

Gücünü Yitiren Kral Pdf indir

Gücünü Yitiren Kral pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Gücünü Yitiren Kral kitabı 96 olarak çıkarılmıştır. Pakize Özcan tarafından kaleme alınan Gücünü Yitiren Kral isimli kitap 9789944717786 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Gücünü Yitiren Kral kitabını 02.08.2011 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gücünü Yitiren Kral pdf oku indir.

Gücünü Yitiren Kral pdf indir

Çok bi hayli beğeni alan çocuk kitaplarıyla tanınan yazar Pakize Özcan, bu ödüllü kitabında çocukları, hayvanlar dünyasına konuk ediyor. Bir ormanda yaşayan hayvanlar üzerinden modern dünyanın yöneten-yönetilen ikilemine, sık rastlanan zorbalıkla sindirme yöntemine dikkati çeken öykü, etkileyici toplumsal eleştiriler taşıyor. Egemen gücün baskı rejimini ortadan kaldırmak ve özgürlükleri geri kazanmak için görüş ayrılıklarının bir kenara bırakılması gerektiğine dikkat çeken kitap, bunun yanı sıra çocuklara bildikleri ve bilmedikleri hayvanlar ile ilgili bilgi edinme şansı da sunuyor.

Ormanlar Kralı Aslan’ın otoritesi her geçen gün biraz daha sarsılırken, işsizlik, yoksullik ve yolsuzluk da hızla tırmanır.
Aslan’ın zalim yönetiminden ve ormandaki huzurun yok olmasından yakınan hayvanlar bu gidişe dur demek isterler. Lakin, farklı görüşlere sahip hayvanların, zorba Kral Aslan’a karşı tek yürek olması hiç kolay değildir…

Gücünü Yitiren Kral kitap özeti

Gücünü Yitiren Kral pdf oku

Gücünü Yitiren Kral Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu