Çocuk Kitapları

Grimm Masalları 1 Uykudan Önce Serisi (0-7 Yaş) Pdf indir

Grimm Masalları 1 Uykudan Önce Serisi (0-7 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 120 sayfadan oluşan Grimm Masalları 1 Uykudan Önce Serisi (0-7 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Grimm Kardeşler tarafından kaleme alınan Grimm Masalları 1 Uykudan Önce Serisi (0-7 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Grimm Masalları 1 Uykudan Önce Serisi (0-7 Yaş) kitabını 9786254074677 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Grimm Masalları 1 Uykudan Önce Serisi (0-7 Yaş) pdf oku indir.

Grimm Masalları 1 Uykudan Önce Serisi (0-7 Yaş) pdf indir

Vaktiyle, herkesin sevdiği, bir ufak kız vardı. Ama onu en fazla anneannesi severdi. Güzel torununa armağanler almaya bayılırdı. Bir gün kırmızı başlıklı bir palto aldı. Çocuk bu paltoyu o kadar sevdi ki, artık başka bir şey giyemez oldu. Bundan dolayı konu komşu ona Kırmızı Başlıklı Kız adını taktılar.
Bir gün annesi:
Buraya gel, Kırmızı Başlıklı Kız, dedi, bu pastayı ve şurup şişesini anneannene götür. Kadıncağız çok zayıf düştü. Bunlar ona kuvvet verir. Haydi, hızlı hazırlan. Yolda oyalanayım da deme. Sonra koşmaveya kalkışma. Koşarsan düşer, şişeyi kırarsın, anneannen de şurupsuz kalır. Oraya varınca da “Günaydın anneanneciğim” demeyi sakın unutma.

Grimm Masalları 1 Uykudan Önce Serisi (0-7 Yaş) kitap özeti

Grimm Masalları 1 Uykudan Önce Serisi (0-7 Yaş) pdf oku

Grimm Masalları 1 Uykudan Önce Serisi (0-7 Yaş) Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu