Pdf Kitap

Görünmeyen Varlıklar ve Psikiyatrik Hastalıklar Pdf indir

Görünmeyen Varlıklar ve Psikiyatrik Hastalıklar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 194 sayfadan oluşan Görünmeyen Varlıklar ve Psikiyatrik Hastalıklar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Dr. Hamdi Kalyoncu tarafından kaleme alınan Görünmeyen Varlıklar ve Psikiyatrik Hastalıklar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 21 cm ebatındadır. Görünmeyen Varlıklar ve Psikiyatrik Hastalıklar kitabını 9786059514057 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Görünmeyen Varlıklar ve Psikiyatrik Hastalıklar pdf oku indir.

Görünmeyen Varlıklar ve Psikiyatrik Hastalıklar pdf indir

Bilim din değildir; tartışılır. Bilim adamı şüphecidir, taraftar veya karşı olamaz. Emin olduklarımızın değil, şüphe duyduklarımızın  üzerinde ilmi geliştirebiliriz.
Peşin fikirli olmadan bakarsak, yaratılışın farklı boyutları ile yüz yüze bulunduğumuzu düşündürecek vakalarla karşılaşıyoruz. 10 yıl içinde 3000’i aşkın, üzerinde düşünülmesi gereken hasta gördüm. Bu hastalar daha çok “cinci”, “medyum”; “hoca” ve “papaz” diye bilinen kimselere giderek şifa arıyorlar.
Peki kim bu  adamlar? Bu hastalar nasıl hasta? Alternatif metotların etkisi ne? Nasıl anlamalıyız şu görünmeyen varlıkları?
 

Görünmeyen Varlıklar ve Psikiyatrik Hastalıklar kitap özeti

Görünmeyen Varlıklar ve Psikiyatrik Hastalıklar pdf oku

Görünmeyen Varlıklar ve Psikiyatrik Hastalıklar Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu