Çocuk Kitapları

Google Earth ile Dünya Tarihi Pdf indir

Google Earth ile Dünya Tarihi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 32 sayfadan oluşan Google Earth ile Dünya Tarihi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Penny Worms tarafından kaleme alınan Google Earth ile Dünya Tarihi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 26.5 x 30.5 cm ebatındadır. Google Earth ile Dünya Tarihi kitabını 9789752114432 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Google Earth ile Dünya Tarihi pdf oku indir.

Google Earth ile Dünya Tarihi pdf indir

GOOGLE EARTH İLE ZAMANDA YOLCULUK YAPARAK DÜNYA TARİHİNİ ÖĞRENECEKSİNİZ!

Tarihteki en olağanüstü yerleri görmek için zamanda geriye gidiyoruz: Bir Roma şehri olan Pompei, büyüleyici Boğaz’ıyla İstanbul, bir İnka kenti olan Machu Picchu, Versailles Sarayı ve II. Dünya Savaşı senelerında Normandiya sahilleri. En ince ayrıntı kısmıyla çizilmiş sahnelere gizlenmiş bulmacaları çözecek, ardından Google Earth’e girip, bu yerlerin şimdilerde nasıl göründüğüne bakacak ve en sonunda çok gizli varış noktasını bulacaksın.

Tarihî gerçekler, bulmacalar ve enteresan Google Earth tecrübeleriyle dolu olan bu kitap, hayal gücünü harekete geçirecek tam bir dijital tarih dersi!

GOOGLE EARTH TARİHİ CANLANDIRIYOR!

Google Earth ile Dünya Tarihi kitap özeti

Google Earth ile Dünya Tarihi pdf oku

Google Earth ile Dünya Tarihi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu