Çocuk Kitapları

Gölgelerin Hükümdarı Pdf indir

Gölgelerin Hükümdarı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Gölgelerin Hükümdarı kitabı 184 olarak çıkarılmıştır. Darren Shan tarafından kaleme alınan Gölgelerin Hükümdarı isimli kitap 9789944696593 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Gölgelerin Hükümdarı kitabını 19.12.2012 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gölgelerin Hükümdarı pdf oku indir.

Gölgelerin Hükümdarı pdf indir

Vampirler diyarındaki nefes kesici macera tüm hızıyla devam ediyor!

Korku edebiyatının büyük ustası Darren Shan’ın “Saga” olarak adlandırdığı on iki kitaplık vampir serisinin sabırsızlıkla beklenen on birinci kitabı Gölgelerin Hükümdarı raflardaki yerini alıyor.

Tüm dünya çapında milyonlarca hayranı bulunan, onlarca farklı dile çevrilen ve 2009 senesinde beyazperdeye uyarlanarak tüm dikkatleri üzerine çeken Ucubeler Sirki serisinin on birinci kitabıyla büyük finale yalnızca bir adım kala, tüyler ürpertici çiçeği burnunda bir serüven, dizinin ritmini doruk noktasına taşıyor. Darren Shan sıradan bir öğrenciydi; ta ki yakın arkadaşı Steve’le birlikte Ucubeler Sirki’ne gidip orada bir vampirle karşılaşana kadar… Hayatları sonsuza dek değişecekti çünkü aynı gece Darren, “karanlığın
çocuğu” olarak yeniden doğmuştu… Serinin ilk altı kitabı, Darren’ın Vampir Prensi’ne dönüşmeden önceki yaşamından kesitler sunarken, dizinin diğer kitapları ise bir prens olan Darren’ın hayatla ve Vampanez Lordu’yla olan amansız mücadelesini anlatıyor.
Darren Shan seneler sonra evine dönüyor; dünyası da cehenneme… Eski düşmanlar pusuda bekliyor. Zaman hesaplaşma zamanı. Kaderinin onu yok edeceği kesin gibi; Gölgelerin Hükümdarı ise dünyayı mahvetmeye geliyor… Gölgelerin Hükümdarı dünyayı cehenneme çevirmek için kollarını sıvadı…

Gölgelerin Hükümdarı’nın gazabından artık kimse kurtulamayacak! Zaman hesaplaşma zamanı: Kaderi, Darren’ı yok edebilir mi? Kız kardeşi Annie’nin oğlu Darius aslında kim? Darren Shan, Vampenez Lordu’nun alçakça tuzaklarından hem kendini hem geleceği kurtarabilecek mi?..

Heyecan dolu bir maceraya hazır olun!

Vampir Prensi Darren Shan’ı dehşet dolu bir dünya çapında ölümcül bir sınav daha bekliyor.

Gölgelerin Hükümdarı kitap özeti

Gölgelerin Hükümdarı pdf oku

Gölgelerin Hükümdarı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu