Edebiyat Kitapları

Gölgeler Serisi Takım Set (2 Kitap) Pdf indir

Gölgeler Serisi Takım Set (2 Kitap) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 768 sayfadan oluşan Gölgeler Serisi Takım Set (2 Kitap) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Jessica Verday tarafından kaleme alınan Gölgeler Serisi Takım Set (2 Kitap) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Gölgeler Serisi Takım Set (2 Kitap) kitabını 5026548067140 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gölgeler Serisi Takım Set (2 Kitap) pdf oku indir.

Gölgeler Serisi Takım Set (2 Kitap) pdf indir

GÖLGELER
 
Hatırların gölgesinde bir kasaba, hüznün ve sırrın ortasınta kalmış bir sevgi! 
 
Abbey’nin en yakın dostu Kristen, Sleepy Hollow Mezarlığı civarında kaybolunca herkes onun öldüğünü düşünür ve intihar ettiğine dair söylentiler baş gösterir. Abbey, dostunun arkasından yas tutar ama içten içe onun öldüğüne inanmayı reddetmektedir. Bu arada Kristen’ın cenaze merasiminde bir anda yaşanan, son derece yakışıklı ve esrarengiz Caspian’la tanışır. Caspian sırlarla doludur ama Abbey’nin kendisini özel hissetmesini sağlayan tek kişi de odur. 
Abbey tam bu üzüntülü dönemi atlatabileceğini düşündüğü anda en yakın dostuna dair bildiği her şeyi sorgulamasına neden olan bir sır görülmektedir. Abbey, Kristen’ın ihanetine anlam vermeye çalışırken bir başka korkunç gerçeğin de açığa çıkmasıyla hem Caspian’a karşı hissettiklerini hem de ruh sağlığını sorgulamaya başlayacaktır… 
 
“Muhteşem! Gölgeler baştan sona soluksuz okuyacağınız bir roman.” 
L.J. Smith, The Vampire Diaries’in yazarı 
 
“Verday’in Gölgeler’i gerçekten dikkat çekici ve sonu insanı merakta bırakıyor. Devam kitabı kesinlikle çok okunacak.” 
Booklist 
 
 
SIRLAR
 
Abbey, Caspian’ın kaderidir ve aralarında ölümü bile aşabilecek bir bağ mevcuttur. Genç kız en sonunda kendisini Caspian ile Sleepy Hollow’a bağlayan karanlık kadere dair gerçekleri öğrendiğinde çok zor bir karar vermek zorunda kalır. Caspian yaşamının aşkıdır ama onun uğruna yaşamından vazgeçebilecek midir? Ustalıkla örülmüş, duygusal açıdan sürükleyici ve karşı konulmaz derecede romantik bir hikâye. Gölgeler serisinin finali sizi soluksuz bırakacak.  
 
“Saf bir aşk, olağanüstü işlenmiş ve duygusal bir roman.” Children’s Literature
 

Gölgeler Serisi Takım Set (2 Kitap) kitap özeti

Gölgeler Serisi Takım Set (2 Kitap) pdf oku

Gölgeler Serisi Takım Set (2 Kitap) Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu