Edebiyat Kitapları

Gölgeler Kraliçesi (Cam Şato Serisi 4) – Sarah J. Maas PDF indir

Gölgeler Kraliçesi PDF

Gölgeler Kraliçesi (Cam Şato Serisi 4) – Sarah J. Maas, pdf kitap bölümümüzde 2018 senesinde kaleme alınan Gölgeler Kraliçesi (Cam Şato Serisi 4) – Sarah J. Maas kitabını sizlerle paylaştık. Gölgeler Kraliçesi (Cam Şato Serisi 4) – Sarah J. Maas kitabının detayları..

Gölgeler Kraliçesi (Cam Şato Serisi 4) – Sarah J. Maas – Özeti

Gölgeler Kraliçesi (Cam Şato Serisi 4) – Sarah J. Maas

Gölgeler Kraliçesi (Cam Şato Serisi 4) – Sarah J. Maas

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2018
Eklenme: Haziran 13th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 669
Yazar: Sarah J. Maas
341

Gölgeler Kraliçesi PDF, Karşınızda Kendisinin Şampiyonu Celaena Sardothien.

Celaena sevdiği herkesi kaybetti. Ama intikam için krallığa dönmeye yemin etti. Terrasen’in Kraliçesi Aelin olarak, Adarlan Krallığı’nın başkenti Rifthold’a geldiğinde tek amacı büyüyü yeniden özgür bırakmaktı. İntikamını alırken; Adarlan’a gelen Rowan, kalbini kıran ve krala isyan eden Chaol, uğruna savaşmak zorunda olduğu kuzeni Aedion ve kötü bir geçmişi paylaştıkları fahişe Lysandra da ona yardım edecek.

Cam Şato, Karanlık Taç ve Ateşin Vârisi’nden sonra Gölgeler Kraliçesi ile Sarah J. Maas yazarlığını ve epik masalını doruklara çıkarıyor. New York Times çoksatan yazarı Sarah J. Maas’ın bu kitapta yarattığı dünyanın yaratıcılığına ve kusursuzluğuna inanamayacaksınız.

Celaena, Rowan’ı Wendly’de bırakıp tekrar Adarlan’a dönmüştür. Tüm dünyaya Aelin Galathyius’un yaşadığını açıkladıktan sonra adımlarını dikkatli atması gerekmektedir. Onun yokluğunda Adarlan Kralı Dorian’ı kontrolü altına almıştır.

İsyancılar yakalanma korkusuna rağmen valglarla mücadele etmektedir. Bu yolda yanına kuvvetli müttefikler bulmalıdır.

Celaena, Rowan, Aedion, Lysandra ve Manon’u okumak olağanüstü keyifliydi.

Bir önceki yazımız olan En Karanlık Yıldız – Jennifer L. Armentrout başlıklı kitabımızda En Karanlık Yıldız – Jennifer L. Armentrout, En Karanlık Yıldız – Jennifer L. Armentrout ekitap indir ve En Karanlık Yıldız – Jennifer L. Armentrout ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu