Pdf Kitap

Gölge Ordu SADAT’ın Sır Perdesi Aralanıyor Pdf indir

Gölge Ordu SADAT’ın Sır Perdesi Aralanıyor pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 168 sayfadan oluşan Gölge Ordu SADAT’ın Sır Perdesi Aralanıyor kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Caner Taşpınar Ersin Eroğlu tarafından kaleme alınan Gölge Ordu SADAT’ın Sır Perdesi Aralanıyor isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.7 x 23 cm ebatındadır. Gölge Ordu SADAT’ın Sır Perdesi Aralanıyor kitabını 9786254180057 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gölge Ordu SADAT’ın Sır Perdesi Aralanıyor pdf oku indir.

Gölge Ordu SADAT’ın Sır Perdesi Aralanıyor pdf indir

İlk kez yayımlanan SADAT’ın eğitim kampı fotoğrafları… Hangi ülkelerde eğitim kampları var? Eğitmenler kim? SADAT gayri nizami harp eğitiminden suikast eğitim hayatına, kimleri ve hangi grupları eğitiyor?

SADAT Kurucusu Adnan Tanrıverdi, 15 Temmuz darbe girişiminden birkaç ay önce Genelkurmay Karargâhında hangi generalle neler konuştu?

SADAT’ın “İslam Ordusu” projesi nerede, nasıl, kimlerle pişirildi?
28 Şubat kumpas davasının iddianamesini SADAT’ın yan kuruluşu ASDER’in avukatı mı hazırladı? FETÖ kumpaslarında tanık olan SADAT’çı isimler…

SADAT’ın 14 kurucusundan kaçı 28 Şubat’ta “Fethullah Gülen Tarikatı” ile irtibatlı olduğu için TSK’den ihraç edilmişti? SADAT’ın kaç eğitmeni ve uzmanı cemaat üyesi olarak saptandı? SADAT’ın yan kuruluşu olan ASDER’in hangi kurucuları Gülen cemaati kullanıcı hesabı sebebiyle ordudan atılmıştı?
Askeri öğrenci mülakatlarında yaşanan sorunlar, Genelkurmay belgesine nasıl yansıdı? Tarikatlar sıra sıra

TSK’ye nasıl doluyor?
Ordudaki terfiler için bir araya getirilen listeler: Yeşil liste, iktidara yakın isimler. Beyaz liste, itaat eden, zararsızlar. Kırmızı liste, AKP’ye yakın olmayan isimler…

TÜGVA’da hangi SADAT’çı eğitim veriyor?
SADAT’ın Suriye-Libya hattındaki rolü… Suriye’ye giden TIR’larının öyküsü…

İlk kez yayımlanan raporlarda, SADAT’ın yıllık kazanç hesapları ve SADAT’ın devlet desteği aldığının belgesi…
SADAT raporlarına ismi giren Bülent Arınç, katıldığı toplantıları ilk kez bu kitap için anlattı.
“Özel Savaş” şirketi SADAT’ın sır perdesi aralanıyor, Gölge Ordu’nun bilinmeyenleri aydınlanıyor…

Gölge Ordu SADAT’ın Sır Perdesi Aralanıyor kitap özeti

Gölge Ordu SADAT’ın Sır Perdesi Aralanıyor pdf oku

Gölge Ordu SADAT’ın Sır Perdesi Aralanıyor Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu