Çocuk Kitapları

Göl Çiçekleri Pdf indir

Göl Çiçekleri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 28 sayfadan oluşan Göl Çiçekleri kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Çiğdem Gündeş tarafından kaleme alınan Göl Çiçekleri isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 20 x 20 cm ebatındadır. Göl Çiçekleri kitabını 9786059604536 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Göl Çiçekleri pdf oku indir.

Göl Çiçekleri pdf indir

Dünyanın en güzel çiçeklerinin, mutlu insanlar tarafından yetiştirildiği aydınlık bir ülkede, en olağanüstü çiçeğin seçileceği bir yarışma düzenlenir.
 
Yarışma haberini duyan ülke ahalisi büyük bir heyecanla tarlalara, bahçelere koşar. Göl kenarında ninesiyle birlikte yaşayan genç bir kız da zaman kaybetmeden çalışmaya koyulur. Çiçeklerin dilinden fazla iyi anlayan, elini değdirdiği her filizin boyunu uzatan genç kız, önceden hiç görülmemiş narinlikte bir çiçek yetiştirmeyi başarır.
 
Bu müthiş çiçeğin sırrını çözmek isteyen bir çocuk merakına yenik düşer ve çiçeğin ardında yatan sırrı bulmaya çalışır. Lakin çiçek gün geçtikçe solmaya ve rengini yitirmeye başlar. Birileri, bu olağanüstü, narin çiçeğin yüzünü yeniden güldürecek bir şeyler yapmalı! Ama nasıl?

Çiğdem Gündeş’in öncedenki senelerda üç ayrı basım yapan ve beğeniyle okunan ödüllü Göl Çiçekleri masalı, gözden geçirilen metni ve Mavisu Demirağ’ın masalsı çizgileriyle okuyucuların beğenisine sunuluyor.

Göl Çiçekleri kitap özeti

Göl Çiçekleri pdf oku

Göl Çiçekleri Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu