Çocuk Kitapları

Gizli Plan / Serüven Avcıları Pdf indir

Gizli Plan / Serüven Avcıları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Gizli Plan / Serüven Avcıları kitabı 256 olarak çıkarılmıştır. Jeanne Birdsall tarafından kaleme alınan Gizli Plan / Serüven Avcıları isimli kitap 9789752115361 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Gizli Plan / Serüven Avcıları kitabını 09.08.2012 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gizli Plan / Serüven Avcıları pdf oku indir.

Gizli Plan / Serüven Avcıları pdf indir

Penderwick kardeşler Gardam Sokağı’ndaki evlerinde yeni maceralara yelken açmaya hazırlanıyorlardı. Ne yazık ki düşledikleri gibi bir macera yaşamaları olanaksız görünüyordu; çünkü kız kardeşi, Bay Penderwick’e evlenmesi için aday bulmakta kararlıydı. Bu da dört kız için felaket demekti. Bunun üzerine Rosalind, Skye, Jane ve Batty hemen babalarını kurtarmak için zekice kurgulanmış, cesurca uygulanabilecek gülünç bir plan yaptılar. Eh, ne de olsa bu tür yaramazlıkları fakat Penderwick kardeşler düşünebilirlerdi.
Tüm bunların yanında dört kız kardeşin çözmesi gereken bambaşka poblemleri, uygulamaları gereken planları ve hayalleri vardı…
Sevgi, aile bağları, arkadaşlık ve kahkaha fırtınası ile dokunmuş naif bir aile romanıyla Penderwick kardeşler yine huzurlarınızda!

Gizli Plan / Serüven Avcıları kitap özeti

Gizli Plan / Serüven Avcıları pdf oku

Gizli Plan / Serüven Avcıları Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu