Çocuk Kitapları

Gizli Bahçe / Renkli Çocuk Klasikleri Pdf indir

Gizli Bahçe / Renkli Çocuk Klasikleri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde Favourite Classics – The Secret Garden sayfadan oluşan Gizli Bahçe / Renkli Çocuk Klasikleri kitabı 9786053329596 olarak çıkarılmıştır. tarafından kaleme alınan Gizli Bahçe / Renkli Çocuk Klasikleri isimli kitap 14.09.2017 dilinde ve 48 ebatındadır. Gizli Bahçe / Renkli Çocuk Klasikleri kitabını Sevgi Atlıhan numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gizli Bahçe / Renkli Çocuk Klasikleri pdf oku indir.

Gizli Bahçe / Renkli Çocuk Klasikleri pdf indir

Mary büyük bir malikânede yaşayan akrabalarının yanına, taşraya gönderilmişti. Ailesini kaybetmişti ve gidebileceği başka bir yer yoktu. Malikâneye ulaştığında, orada birkaç hizmetliyle birlikte yaşayacağını öğrendi. Her şey çok enteresan ve kasvetli görünüyordu. Günler geçtikçe olaylar daha da enteresanlaşmaya vardı. İyice meraklanan Mary kısa bir sürede gizli kapıların ardındaki sırları öğrenmeye başladı.
 
Renkli Çocuk Klasikleri serisinde, en bi hayli beğeni alan klasik eserlerin genç okurlar için uyarlamaları bulunmaktadır. Edebiyat tarihinin en popüler yazarlarının eserleri, harika resimler ve ilgi çekici bir anlatımla sunulmaktadır.

Gizli Bahçe / Renkli Çocuk Klasikleri kitap özeti

Gizli Bahçe / Renkli Çocuk Klasikleri pdf oku

Gizli Bahçe / Renkli Çocuk Klasikleri Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu