Pdf Kitap

Gizemli Sevgili – Elizabeth Hoyt PDF indir

Gizemli Sevgili PDF

Gizemli Sevgili – Elizabeth Hoyt, pdf kitap bölümümüzde 2019 senesinde kaleme alınan Gizemli Sevgili – Elizabeth Hoyt kitabını sizlerle paylaştık. Gizemli Sevgili – Elizabeth Hoyt kitabının detayları..

Gizemli Sevgili – Elizabeth Hoyt – Özeti

Gizemli Sevgili – Elizabeth Hoyt

Gizemli Sevgili – Elizabeth Hoyt

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2019Eklenme: Ağustos 19th, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 360
Yazar: Elizabeth Hoyt
49.027

Freya de Moray, birden fazla kimliğe sahiptir: Bilge Kadınlar adlı gizli bir örgütün üyesi, gözden düşmüş bir dükün kızı ve bir soylunun evinde  sahte isimle- çalışan bir refakatçidir.

Gizemli Sevgili PDF, Ama asla bağışlayıcı bir diğerideğildir…

Geçmişte ağabeyinin yaşamını mahveden ve ailesinin çöküşüne neden olan Harlowe Dükü, onun da katıldığı bir ev davetine gelince, Freya bir Bilge Kadın olarak yapması gerekeni yapar. İntikamını alacaktır.

Harlowe Dükü Christopher Renshaw ise şantaj kurbanıdır ve söz konusu ev davetine katılmayı da sırlarının gizli kalabilmesi için kabul etmiştir. Orada bu şantaja bir son vermeye niyetlidir. Lakin işler ikisinin de umduğundan farklı gelişir.

Davette karşı karşıya geldiğı refakatçi Bayan Stewart’ın, yani Freya’nın kim olduğunu anlayan dük için her şey giderek daha karmaşık bir hal almaya başlar.

Freya, onun unutmaya çalıştığı tüm günahlarını biliyordur ve Christopher’ın bu ateşli, cesur ve şehvet uyandıran genç kadına karşı koyması çok güçtür. Bunun bunun yanında, Freya’nın büyük bir tehlike içinde olduğunu öğrendiğinde, onu güvende tutmak için her şeyi göze alacaktır…

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı : 360

İlk Baskı Yılı : 2019

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön – Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu