Çocuk Kitapları

Gizemli Günler / Memo’nun Macerası 3 Pdf indir

Gizemli Günler / Memo’nun Macerası 3 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 216 sayfadan oluşan Gizemli Günler / Memo’nun Macerası 3 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Sevgi Saygı tarafından kaleme alınan Gizemli Günler / Memo’nun Macerası 3 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12 x 18 cm ebatındadır. Gizemli Günler / Memo’nun Macerası 3 kitabını 9786054603398 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gizemli Günler / Memo’nun Macerası 3 pdf oku indir.

Gizemli Günler / Memo’nun Macerası 3 pdf indir

Senarist, yazar Sevgi Saygı’nın Babam Nereye Gitti? ile başlayan ve Amcama Neler Oluyor? ile süren “Memo’nun Macerası” dizisi, üçüncü kitap Gizemli Günler ile noktalanıyor. Yazar, dedektif öykülerinin gerilimini ve bilimkurgunun tadını ustaca harmanladığı kitabında, okuru bilinmeyenin sınırlarında dolaşan, heyecan verici bir maceraveyavet ediyor. Memo, ailesi ve dostlarıyla birlikte içine daldığı ve gün geçtikçe daha karmaşık hale gelen enteresan hadiseleri çözmek için elinden geleni ardına koymamaya yine kararlı. Bazı zaman umutları kırılsa ve öfkeye teslim olsa bile… Aileden iş yaşamına, cesaretten ilk aşka, yaşamın farklı yüzlerini ve duygularını sürükleyici bir kurguda bir araya getiren dizi, gündelik yaşamdan beslenen şakali diliyle her yaştan okuru sarıp sarmalayacak sıradışı ve keyifli bir okuma vaat ediyor.

Memo, kaybolan babasını seneler sonra bulmuştur, fakat bu sefer de karmakarışık bir aileyle baş etmek zorundadır! Eski düşmanı, yeni dostu Tolga ve güzeller güzeli Eylem’le amansız bir maceranın içine düşen Memo, Derinsu’nun gönlünü de yeniden kazanmak ister. Bunun yanı sıra, minik kardeşi Gizem’in özel kabiliyeti hepsine zor anlar yaşatır…

Gizemli Günler / Memo’nun Macerası 3 kitap özeti

Gizemli Günler / Memo’nun Macerası 3 pdf oku

Gizemli Günler / Memo’nun Macerası 3 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu