Çocuk Kitapları

Gizemli Gizem Pdf indir

Gizemli Gizem pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 160 sayfadan oluşan Gizemli Gizem kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nehir Aydın Gökduman tarafından kaleme alınan Gizemli Gizem isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Gizemli Gizem kitabını 9786051748818 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gizemli Gizem pdf oku indir.

Gizemli Gizem pdf indir

Geldim geldim!
Koş deyince yerinde duramayan işte o koşu birincisi kız benim! Dünyadaki şeylerin peşinden koşmak adeta benim işim. Mesela kardeşimin yardıma mı ihtiyacı var? Koş Gizem! Ninemin ördeği mi kaybolmuş? Koş Gizem! Bakkala mı gidilecek? Koş Gizem! Haa bir de kıpır kıpır hayallerim var; beni peşlerinden koşturup dururlar!
Aslını söylemek gerekirse her şey tekerlekli bir evimin olmasını istememle başladı. Dünyadaki bütün evlerin yerine çakılmış olduğunu düşünürsek bu hiç de keyifli bir durum değil! Oysa herkes evine binip istediği yere gidebilseydi, kimsenin canı sıkılmazdı. Bunun için de ne lazım? Evlerin altına birer tekerlek! Ne demişler önce hayal et! Sonra hareket!
Öyleyse hayallerime ortak olun… İşe koşmakla başlayabiliriz.
Hepinize hızlı iyi günler!

Gizemli Gizem kitap özeti

Gizemli Gizem pdf oku

Gizemli Gizem Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu