Çocuk Kitapları

Gezgin ile Kartanesi – Benekli Hanım’ın Evinde (El Yazısıyla) Pdf indir

Gezgin ile Kgit gide artanesi – Benekli Hanım’ın Evinde (El Yazısıyla) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Gezgin ile Kgit gide artanesi – Benekli Hanım’ın Evinde (El Yazısıyla) kitabı 28 olarak çıkarılmıştır. Anne Ducourtial tarafından kaleme alınan Gezgin ile Kgit gide artanesi – Benekli Hanım’ın Evinde (El Yazısıyla) isimli kitap 9789750839153 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Gezgin ile Kgit gide artanesi – Benekli Hanım’ın Evinde (El Yazısıyla) kitabını 03.03.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gezgin ile Kgit gide artanesi – Benekli Hanım’ın Evinde (El Yazısıyla) pdf oku indir.

Gezgin ile Kgit gide artanesi – Benekli Hanım’ın Evinde (El Yazısıyla) pdf indir

Gezgin ile Kgit gide artanesi’nin yeryüzündeki maceraları devam ediyor!
 
İki tatlı cüce cin Gezgin ile Kgit gide artanesi, yeryüzüne geldiklerinden beri maceradan maceraya koşup yaşadıklarını yazıyorlardı. Önce bir meşe ağacının kovuğuna yerleştiler, sonra gezintiye çıktıkları bir gün kendilerini bir karınca yuvasında buldular. İlkbahar geldiğindeyse karınca yuvasından ayrılıp bir gölcüğü keşfe çıktılar. Zıp zıp zıplayan iri bir kurbağa karşıladı onları ve kendilerini çiçeği burnunda bir maceranın içinde buldular!
 
Gezgin ile Kgit gide artanesi serisini Anne Ducourtial yazdı, Bruno Robert resimledi.  El yazısıyla yayımlanan seri Gezgin ile Kgit gide artanesi Benekli Hanım’ın Evinde adlı üçüncü kitapla devam ediyor.

Gezgin ile Kgit gide artanesi – Benekli Hanım’ın Evinde (El Yazısıyla) kitap özeti

Gezgin ile Kgit gide artanesi – Benekli Hanım’ın Evinde (El Yazısıyla) pdf oku

Gezgin ile Kgit gide artanesi – Benekli Hanım’ın Evinde (El Yazısıyla) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu