Çocuk Kitapları

Gezgin Eşek’in Oyun Atlası (Harita Hediyeli) Pdf indir

Gezgin Eşek’in Oyun Atlası (Harita Hediyeli) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 112 sayfadan oluşan Gezgin Eşek’in Oyun Atlası (Harita Hediyeli) kitabı Ciltli olarak çıkarılmıştır. Saide Nur Dikmen tarafından kaleme alınan Gezgin Eşek’in Oyun Atlası (Harita Hediyeli) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 24 x 32 cm ebatındadır. Gezgin Eşek’in Oyun Atlası (Harita Hediyeli) kitabını 9786058422865 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gezgin Eşek’in Oyun Atlası (Harita Hediyeli) pdf oku indir.

Gezgin Eşek’in Oyun Atlası (Harita Hediyeli) pdf indir

“52 ülke, 52 oyun, 1 eşek.”
Gezgin Eşek bir gün çantasını alıp dünyayı gezmeye koyulur. Yılın her haftası bir ülkeyi ziyaret eder ve gittiği her ülkenin çocuklarıyla o yöreye özgü bir oyun oynar. En sonunda da yaşadığı maceraları ve öğrendiği oyunları diğer insanlarla paylaşmak için bu kitabı yazar. Kendine has keyifli üslubuyla 52 ülkenin tarihinden, kültüründen, mimarisinden, doğal güzelliklerinden kısaca sözü edilen bu kitabın sonunda bizi dev bir harita ve 52 ülkenin çıkartmalarının bulunduğu bir çıkartma sayfası bekliyor. 
 
Amerika, Japonya, Filistin, Rusya, Hollanda, Suriye, Meksika, Tanzanya, İngiltere, Endonezya, Etiyopya, Fransa, Norveç, Kenya, Haiti, Peru gibi dünyanın bir çok ülkesini anlatan Gezgin Eşek’in Oyun Atlası, çocuklara farklı kültürleri, coğrafyaları, medeniyetleri mizahî bir üslupla anlatmanın bunun yanında, neşenin evrenselliğini göstermek maksadıyla hazırlandı. Oyun Atlası hem bir gezi rehberi, hem bir oyun ansiklopedisi, hem neşeli bir macera özelliği taşıyor.

Gezgin Eşek’in Oyun Atlası (Harita Hediyeli) kitap özeti

Gezgin Eşek’in Oyun Atlası (Harita Hediyeli) pdf oku

Gezgin Eşek’in Oyun Atlası (Harita Hediyeli) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu