Çocuk Kitapları

Genç Yazarın Yazma Yolculuğu Pdf indir

Genç Yazarın Yazma Yolculuğu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 108 sayfadan oluşan Genç Yazarın Yazma Yolculuğu kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Selim Tanrıverdi tarafından kaleme alınan Genç Yazarın Yazma Yolculuğu isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 20.5 x 24 cm ebatındadır. Genç Yazarın Yazma Yolculuğu kitabını 9786059718608 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Genç Yazarın Yazma Yolculuğu pdf oku indir.

Genç Yazarın Yazma Yolculuğu pdf indir

Yaratıcı yazma ve okuma uygulamalarında başarılı olmanın ve yazarlığa ilk adımı atmanın anahtar kelimesi yaratıcılıktır. Genç Yazarın Yazma Yolculuğu ile harika bir dünyaya ilk adımı atacaksın. Bu kitapla birlikte bir çok düşünce ve hayal arasında öncedenden kurmadığın enteresan ve akıcı ilişkiler kurmaya başlayacaksın.
Bu kitaptaki yazma çalışmalarında hikâyelerini planlamana ve  yazma becerilerini geliştirmene yol gösterecek birden fazla ipucu yer alıyor. Yaratıcılığını canlandıran sözcükleri ve hikâyeleri yazmak için harika fırsatlar seni bekliyor.
Bu kitaptaki harika etkinliklerle yaratıcı gücünü kullanacaksın, düşünecek ve bunu yazılı olarak dile getirip metinler oluşturacaksın. Bunun bunun yanında, dilin kullanım şekillerini, yaratıcılığı ve soyutlama becerilerini geliştireceksin.

Genç Yazarın Yazma Yolculuğu kitap özeti

Genç Yazarın Yazma Yolculuğu pdf oku

Genç Yazarın Yazma Yolculuğu Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu