Çocuk Kitapları

Genç Girişimciler Geri Dönüşüm Holdingi Pdf indir

Genç Girişimciler Geri Dönüşüm Holdingi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 136 sayfadan oluşan Genç Girişimciler Geri Dönüşüm Holdingi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Sara Gürbüz Özeren tarafından kaleme alınan Genç Girişimciler Geri Dönüşüm Holdingi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 18.5 cm ebatındadır. Genç Girişimciler Geri Dönüşüm Holdingi kitabını 9786051742977 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Genç Girişimciler Geri Dönüşüm Holdingi pdf oku indir.

Genç Girişimciler Geri Dönüşüm Holdingi pdf indir

Geri dönüşüm nedir?
Neler geri dönüştürülebilir?
Geri dönüşüm gerçekten gerekli midir?
Hayatımıza etkileri ve katkıları nelerdir?
Çevremize, doğaya, hatta insanlığa ne gibi yararları mevcuttur?
Tüm bunları ve bunun gibi daha birden fazla şeyle geri dönüşümün bize kazandırdıklarını veya kazandı-rabileceklerini hiç düşündünüz mü?
Furkan ve dostları düşündü. Bu kitapta halen sizlerin yaşlarında iken, genç girişimci olma hayalleri kuran ve bunun için büyük atılımlar gerçekleştiren Furkan ve dostlarının başarıya nasıl ulaştıklarını okuyacaksınız. Kahramanlarımız Furkan, Gökhan, Serdar, Kürşat, Kemal ve Kenan’ın okul saatleri civarında ortaya attıkları ve üzerinde tartıştıkları fikirlerinin hayallere, hayallerinin de gerçeğe dönüştüğüne ve bir Geri Dönüşüm Holdingi’nin neler başarabileceğine tanık olacaksınız.
Her şeyin hayal etmekle başladığını göreceğiniz; girişimci kahramanlarımızın keşfetmekle, üretmekle, azim ve kararlılıkla devam edildiğinde nelerin ortaya çıkacağını gösterdikleri harika bir bilim kültür romanı sizleri bekliyor.
Haydi, siz de Geri Dönüşüm Holdingi’ne katılın!

Genç Girişimciler Geri Dönüşüm Holdingi kitap özeti

Genç Girişimciler Geri Dönüşüm Holdingi pdf oku

Genç Girişimciler Geri Dönüşüm Holdingi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu