Çocuk Kitapları

Garfield ile Arkadaşları 3 – Catzilla Pdf indir

Garfield ile Arkadaşları 3 – Catzilla pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Garfield ile Arkadaşları 3 – Catzilla kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Jim Davis tarafından kaleme alınan Garfield ile Arkadaşları 3 – Catzilla isimli kitap 9789750823091 dilinde ve ebatındadır. Garfield ile Arkadaşları 3 – Catzilla kitabını 28.03.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Garfield ile Arkadaşları 3 – Catzilla pdf oku indir.

Garfield ile Arkadaşları 3 – Catzilla pdf indir

Hayali Japon canavarı Godzilla’nın saçtığı dehşet, Garfield çizgi filmlerinin hikâye yazarlarına da ilham kaynağı olmuş, “canavar sarman” Catzilla böyle doğmuş…

Yapı Kredi Yayınları’ndan çıkan en gülünç kedi Garfield’in 3. çizgi kitabında, kafesinde kaçıp masum kediciğimizin başına dert olan Catzilla’nın hikâyesinin dışında, en az onun kadar heyecanlı ve gülünç iki macera daha var: Garfield’in pizzalarından vazgeçemediği Vito’nun lokantasını kurtarmak üzere kollarını sıvamasını anlatan Pizza’ya Hücum ile Odie’yle birlikte denizin altında arkadaş bulma ve kahraman olma hikâyesini konu alan Denizler Fatihi.

Garfield ile Arkadaşları 3 – Catzilla kitap özeti

Garfield ile Arkadaşları 3 – Catzilla pdf oku

Garfield ile Arkadaşları 3 – Catzilla Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu