Çocuk Kitapları

Gak Gukların Maceraları 6 Kitap Takım Pdf indir

Gak Gukların Maceraları 6 Kitap Takım pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 144 sayfadan oluşan Gak Gukların Maceraları 6 Kitap Takım kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Melike Günyüz tarafından kaleme alınan Gak Gukların Maceraları 6 Kitap Takım isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 20 x 20 cm ebatındadır. Gak Gukların Maceraları 6 Kitap Takım kitabını 9789755016085 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gak Gukların Maceraları 6 Kitap Takım pdf oku indir.

Gak Gukların Maceraları 6 Kitap Takım pdf indir

Çocukların büyürken birey olma bilinçlerini geliştirmeleri, yaratılıştan gelen ayrıntı kısmının farkına varmaları ve kendileri ile barışık bir kişilik geliştirmeleri için bir araya getirilen bu dizinin en mühim özelliği parmak izi tekniği ile resimlendirilmiş olması.
 
Bay ve Bayan karga, oğulları Gaki, Gukki ve kızları Süslü Çikolata’dan oluşan gülünç karga ailesinin, kendileri gibi keyifli maceraları… Bu maceranın bütün kahramanları parmak izi tekniğiyle resmedildi. Masalların sonunda bulunan sanat etkinleriyle herkesi parmak iziyle resim yapmaveyavet ediyoruz.
 
Setin Kitapları
1. Ses Yarışması
2. Süslü Çikolata
3. Pamuk Karga
4. Şarkıcı Gukki
5. Ay Nereye Kayboldu?
6. Mavi Gaki

Gak Gukların Maceraları 6 Kitap Takım kitap özeti

Gak Gukların Maceraları 6 Kitap Takım pdf oku

Gak Gukların Maceraları 6 Kitap Takım Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu