Çocuk Kitapları

Fotoğraflarda Kalan Ailem – Yerimde Olsan Pdf indir

Fotoğraflarda Kalan Ailem – Yerimde Olsan pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Fotoğraflarda Kalan Ailem – Yerimde Olsan kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nehir Aydın Gökduman tarafından kaleme alınan Fotoğraflarda Kalan Ailem – Yerimde Olsan isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Fotoğraflarda Kalan Ailem – Yerimde Olsan kitabını 9786052792742 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Fotoğraflarda Kalan Ailem – Yerimde Olsan pdf oku indir.

Fotoğraflarda Kalan Ailem – Yerimde Olsan pdf indir

Etrafımızdaki bir çok insanın türlü türlü poblemleri var. Herkesin de poblemleriyla başa çıkmak için değişik farklı metotları… Bu öykülerde tanışacağınız karakterlerin her biri kendinizi bir başkasının yerine koyabilmeniz, onun gibi düşünebilmeniz için sizlere klavuzluk ediyor. Sahi siz onların yerinde olsanız ne yapardınız?
 
Annesi ve babası boşandıktan sonra onların tekrar bir araya geleceği günlerin hayalinde olan Ela’yı kötü bir sürpriz beklemektedir. Babası bir başkasıyla evlenmiştir ve babasının bir kızı daha olmuştur. Ela için hayli zor olsa da bu durumu kabullenmesi gerekmektedir.

Fotoğraflarda Kalan Ailem – Yerimde Olsan kitap özeti

Fotoğraflarda Kalan Ailem – Yerimde Olsan pdf oku

Fotoğraflarda Kalan Ailem – Yerimde Olsan Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu