Felsefe Kitapları

Flört Etme Sanatı – Adil Yıldırım PDF indir

Flört Etme Sanatı PDF

Flört Etme Sanatı – Adil Yıldırım, pdf kitap bölümümüzde 2021 senesinde kaleme alınan Flört Etme Sanatı – Adil Yıldırım kitabını sizlerle paylaştık. Flört Etme Sanatı – Adil Yıldırım kitabının detayları..

Flört Etme Sanatı – Adil Yıldırım – Özeti

Flört Etme Sanatı – Adil Yıldırım

Flört Etme Sanatı – Adil Yıldırım

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2021
Eklenme: Nisan 19th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 112
Yazar: Adil Yıldırım
5.061

Flört bir sanattır ve inceliklerini bilirseniz yaşamınıza renk katan bir oyun haline gelir.

Flört etme sanatı PDF, başarılı olmak için birtakım becerilere sahip olmanız gerekir ve o noktaya geldiğinizde bu oyundan en fazla keyif alan siz olursunuz.

İlişki koçu ve yazar Adil Yıldırım bu kitabında Türk toplumunun kadim yarasına dokunuyor. Dünyaca ünlü James Bond filmlerinden örnek flört sahneleri veriyor, sırtlan erkeklerden avcı kadınlara uzanan geniş yelpazeyi anlatıyor ve en gizemli flört taktiklerini ilk defa açıklıyor: Neden flört edemiyoruz? Flörtün altın kuralı nedir? Flörtü kim başlatır? Flörtün amacı nedir? Flört etme sanatında nasıl başarılı olabilirsiniz?

Adil Yıldırım Kimdir

Adil Yıldırım, 6 Ocak 1982 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lisans öğrenimini Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde tamamlayan Adil Yıldırım, yüksek lisans öğrenimini Milano Politeknik Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

Mezuniyetinin sonrasında İtalya Roma’da çeşitli şirketler çalışma yaşamına atılan Adil Yıldırım, yazım yaşamına burada başlamıştır. Gecede Saklı Yalnız Aşklar, Şeytan Tüyü, Zamanın Sessiz Ruhu ve Med Cezir adlı eserlerin yazarı olan Adil Yıldırım, bu eserlerini İthaki Yayınları ve Cinius Yayınları aracılığı ile yayınlamıştır.

KİTAPLARI

50 Maddede İlişkiler

Şeytan Tüyü

Med Cezir

Zamanın Sessiz Ruhu

Gecede Saklı Yalnız Aşklar

Bir önceki yazımız olan Erkek Olmanın Tehlikeleri – Herb Goldberg başlıklı kitabımızda Erkek Olmanın Tehlikeleri ekitap indir, Erkek Olmanın Tehlikeleri ekitap oku ve Erkek Olmanın Tehlikeleri pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu