Akademik Kitaplar

Fizik 3 Harun Çelik Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir

Fizik 3 Harun Çelik Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Fizik 3 Harun Çelik Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nobel Akademik Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Fizik 3 Harun Çelik Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı 320 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Fizik 3 Harun Çelik Nobel Akademik Yayıncılık kitabı 16.00×23.00 cm‘dir. Ekim 2019 nolu ISBN numarasına sahip Fizik 3 Harun Çelik Nobel Akademik Yayıncılık kitabının yazarı Harun ÇelikFizik 3 Harun Çelik Nobel Akademik Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Fizik 3 Harun Çelik Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Farklı üniversitelerde görev yapan ve alanında uzman öğretim üyelerinin bi hayli itinalı ve özverili çalışmaları süreci sonunda ortaya koydukları bu eser, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) aracılığıyla oluşturulan, Eğitim Fakülteleri Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü Fen Bilgisi Öğretmenliği programlarında bulunan Fizik 3 dersi kur tanımına uygun olarak hazırlanmıştır. Bu eserin içinde sırasıyla “Sıcaklık ve Isı, Termodinamik, Optik, Dalgalar, Alternatif Akım (AC) Devreleri, Atom ve Atom Modelleri, Görelilik, Işık Teorileri, Fizik-3 Deneyler ve Fizik-3 Konularında Sıkça Görülen Kavram Yanılgıları” bölümlerine yer verilmiştir.

Eser hazırlanırken en fazla üzerinde durulan kısım, öğrenciler aracılığıyla bilinmesi zor konuların anlaşılır hâle getirilmesi ve bunlarla alakalı bol emsallarin olmasına dikkat edilmiştir. Bölüm sonunda çeşitli türde değerlendirme soruları sorularak öğrencilerin kendilerini kontrol etmeleri düşünülmüştür. Kitabın alakalı konularda ders yürütecek öğretim elemanlarına ve öğrencilere faydalı olması temennisiyle…

Etiketler: Fizik 3 Harun Çelik Nobel Akademik Yayıncılık Pdf oku , Fizik 3 Harun Çelik Nobel Akademik Yayıncılık Pdf kitap indir, Fizik 3 Harun Çelik Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Fizik 3 Harun Çelik Nobel Akademik Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Fizik 3 Harun Çelik Nobel Akademik Yayıncılık pdf indir yandex, Fizik 3 Harun Çelik Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku özet, Fizik 3 Harun Çelik Nobel Akademik Yayıncılık kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu