Çocuk Kitapları

Fiziğin Gizemi / Bilim Gezginleri Serisi 1 Pdf indir

Fiziğin Gizemi / Bilim Gezginleri Serisi 1 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 176 sayfadan oluşan Fiziğin Gizemi / Bilim Gezginleri Serisi 1 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Mehmet Sağbaş tarafından kaleme alınan Fiziğin Gizemi / Bilim Gezginleri Serisi 1 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Fiziğin Gizemi / Bilim Gezginleri Serisi 1 kitabını 9786051886152 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Fiziğin Gizemi / Bilim Gezginleri Serisi 1 pdf oku indir.

Fiziğin Gizemi / Bilim Gezginleri Serisi 1 pdf indir

Prof. Dr. Mehmet Sağbaş ile fiziğin gizemli dünyasını keşfetmeye hazır mısınız?
Mert’in yolu, gizli amaçları olan, yaşlı bir adamla kesişir. Onun aracılığıyla zaman yolculuğuna çıkan Mert’e, 1196 senesinde yaşayan Melike eşlik eder. Farklı kültürlere sahip bu iki genç, anlaşmakta zorluk çekse de ekip olmak zorunda kalırlar. Ünlü bilim bireylerinın yaşadıkları zamanlara gitmeli ve onların çok özel, gizli icatlarını günümüze taşımalıdırlar.
Mert ve Melike’nin maceralarına eşlik ederken zaman yolculuğu paradokslarını, Büyük Patlama teorisini, enerjiyi, elektriği, ses dalgalarının ayrıntı kısmını, görelilik kuramını, solucan deliğini, karanlık maddeyi, kısaca fiziğin gizemli yönlerini keşfedeceksiniz.
Bilim ve macera dolu bir hikâye sizi bekliyor!

Fiziğin Gizemi / Bilim Gezginleri Serisi 1 kitap özeti

Fiziğin Gizemi / Bilim Gezginleri Serisi 1 pdf oku

Fiziğin Gizemi / Bilim Gezginleri Serisi 1 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu