Pdf Kitap

Filozoflar Nasıl Yürür? Pdf indir

Filozoflar Nasıl Yürür? pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786051920702 sayfadan oluşan Filozoflar Nasıl Yürür? kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Roger-Pol Droit tarafından kaleme alınan Filozoflar Nasıl Yürür? isimli kitap Comment Marchent les Philosophes dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Filozoflar Nasıl Yürür? kitabını 18.05.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Filozoflar Nasıl Yürür? pdf oku indir.

Filozoflar Nasıl Yürür? pdf indir

Akademisyen, filozof ve yazar Roger-Pol Droit’in son kitabı Filozoflar Nasıl Yürür? okuru filozoflarla birlikte Antik Yunanistan’dan günümüze, Kopenhag’dan Tibet’e götürüyor.
 
Aristoteles, öğrencileriyle Lycée’nin jimnasyumunu adımlardı. Kant, Köniksberg’de günlük gezintiye çıkardı. Rousseau, Fransa’yı boydan boya yürüyerek katederdi. Nietzsche ise Sils-Maria’nın bayırlarında yolculuk ederdi.
 
Çoğunlukla biz; yeni bir aktiviteye start verilmesi söz konusu olduğunda “ilk adımları atarız”, eğer planımız doğru işliyorsa “her şey öngörüldüğü gibi yürür”, ticari işlerimiz geliştiğinde “işler yolunda gider”, bir gösteri, bir film yahut kitap halkın ilgisini çektiğinde “tutmuş, iyi gitmiş” diye konuşuruz. Yani yürümek, başarmaktır.

Filozoflar Nasıl Yürür? kitap özeti

Filozoflar Nasıl Yürür? pdf oku

Filozoflar Nasıl Yürür? Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu