Çocuk Kitapları

Fil Ozof’un Doğa Günlüğü Pdf indir

Fil Ozof’un Doğa Günlüğü pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Fil Ozof’un Doğa Günlüğü kitabı 128 olarak çıkarılmıştır. Fatih Dikmen tarafından kaleme alınan Fil Ozof’un Doğa Günlüğü isimli kitap 9786056756030 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Fil Ozof’un Doğa Günlüğü kitabını 04.10.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Fil Ozof’un Doğa Günlüğü pdf oku indir.

Fil Ozof’un Doğa Günlüğü pdf indir

Bilim Günlüğü’yle Fil Ozof, ormanın derinliklerindeki laboratuvarında yaptığı yeni araştırmalar ve deneylerle yine karşımızda! Bu sefer günlüğündeki sorular ve deneyler pek doğal, çok taze ve acayip organik! Fil Ozof doğadaki böcekler, hayvanlar, dağlar ve ağaçlarla alakalı enteresan araştırmalar yapıyor. Mesela örümcekler ağlarına neden yapışmaz? Denizatı yavrularını babaları mı doğurur? Yapraklar neden sararır? Balıklar unutkan mıdır? Tavşanlar hep havuç mu yer? Yanardağlar niye patlar? gibi sorulara keyifli ama gerçek yanıtlar veren Fil Ozof, birbirinden enteresan ve acayip deneylerini de günlüğüne yazmayı unutmuyor.
 
İstanbul Üniversitesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Fatih Dikmen tarafından kaleme alınan Fil Ozof’un Doğa Günlüğü, çocuklara uçan kuşun, saklanan böceğin, kuruyan yaprağın, patlayan volkanın ve bunlar gibi doğadaki canlı cansız her varlığın ayrıntı kısmında ne kadar keyifli ve enteresan gerçekler yattığını anlatmak maksadıyla hazırlandı. Komik karikatürleri, mizahî üslubu ve günlük şeklindeki dizaynıyla günlük yaşamın doğasını işleyen Fil Ozof’un Doğa Günlüğü, kitap boyunca doğanın içinden 50 soruya yanıt veriyor. Bunun yanı sıra evde yapılabilecek 10 tane de deney anlatıyor.

Fil Ozof’un Doğa Günlüğü kitap özeti

Fil Ozof’un Doğa Günlüğü pdf oku

Fil Ozof’un Doğa Günlüğü Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu