Çocuk Kitapları

Ferrari Aktivite Kitabı: Fabrika Ziyareti Pdf indir

Ferrari Aktivite Kitabı: Fabrika Ziyareti pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786053336303 sayfadan oluşan Ferrari Aktivite Kitabı: Fabrika Ziyareti kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. tarafından kaleme alınan Ferrari Aktivite Kitabı: Fabrika Ziyareti isimli kitap 08.11.2016 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Ferrari Aktivite Kitabı: Fabrika Ziyareti kitabını Paolo Zambelloni numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ferrari Aktivite Kitabı: Fabrika Ziyareti pdf oku indir.

Ferrari Aktivite Kitabı: Fabrika Ziyareti pdf indir

Enzo Ferrari’nin dediği gibi, “Bir çocuğa araba çizmesini söyleyin, çizdiği araba kesinlikle kırmızı olacaktır.” Ferrari kırmızısı!
 

Efsanevi Ferrari arabalarının yapıldığı fabrikayı ziyaret etmeye ne dersin? Yeni Ferrariler hız testinden geçiyor, acaba en bi hayli hızlısı hangisi? Tasarım kabiliyetlerini kullanacağın, başlama çizgisine kadar elinden düşüremeyeceğin aktiviteler ve gözleme dayalı oyunlar, rengârenk çıkartmalar ve söz konusu Ferrari arabaları olduğunda dostlarına meydan okuman için kitabın sonunda bulunan bir masa oyunu bir arada. Ferrari Oku & Sür Aktivite serisinden Fabrika Ziyareti yanındaysa, eğlence gittiğin her yerde seninle!

Ferrari Aktivite Kitabı: Fabrika Ziyareti kitap özeti

Ferrari Aktivite Kitabı: Fabrika Ziyareti pdf oku

Ferrari Aktivite Kitabı: Fabrika Ziyareti Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu