Edebiyat Kitapları

Fatih’in Gizli Mabedi Pdf indir

Fatih’in Gizli Mabedi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 224 sayfadan oluşan Fatih’in Gizli Mabedi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ahmet Erol tarafından kaleme alınan Fatih’in Gizli Mabedi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Fatih’in Gizli Mabedi kitabını 9786055360726 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Fatih’in Gizli Mabedi pdf oku indir.

Fatih’in Gizli Mabedi pdf indir

“Yapmak istediğimi sakalımın bir teli bile bilseydi, sakalımın o telini hemen koparır ve yakardım. Çabamız insanlığın kardeşliği içindir. Evrenin bütün sırlarını ve kıyametin şifresini barındıran kitabın yayacağı kutsal ışık bir gün dünyayı nura boğacak.”

Osmanlı İmparatorluğu’nun en büyük padişahı Fatih Sultan Mehmet, Rumeli Hisarı’nda en büyük sırrını gizlemiştir. Dünyanın kaderini değiştirebilecek gizemli kitabı saklayan Fatih’in gizli mabedi yüzseneler sonra açılacaktır. Fatih’in emaneti olan bu gizemli kitabı devralacak ehil kişi kim? Asırlardır gizlenen bu sırrı açıklamaya ve dünyayı değiştirmeye hazır mı? Üç büyük dini kardeşlik felsefesinde birleştirmek isteyenler, karşılarında büyük bir düşman bulacak.

Fatih’in Gizli Mabedi, tarihin gizli odalarında başlayıp günümüze kadar gelen eşsiz bir macera. Nesilden nesle aktarılan bir sır, sonunda açığa kavuşacak. Fatih Sultan Mehmet’in himayesine ve sarayına giren son Hurufi Nesir Bey, kısa zaman içinde padişahın en gözde danışmanı olur ve hem İstanbul’u fethetmesine hem de en büyük idealini gerçekleştirmesine yardımcı olmaktadır. Üç semavi dinin özünü, kardeşlik ve dostluk temelinde birleştirmek ve dünyaya ebedi barış getirmek.

Yazar Ahmet Erol’un hayal gücünde şekillenen Fatih’in Gizli Mabedi, okuruna tarihin derinliklerinden günümüze uzanan heyecanlı ve entrika dolu bir macera sunuyor.

Fatih’in Gizli Mabedi kitap özeti

Fatih’in Gizli Mabedi pdf oku

Fatih’in Gizli Mabedi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu