Çocuk Kitapları

Eyvah Kim Oldum Ben! Pdf indir

Eyvah Kim Oldum Ben! pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Eyvah Kim Oldum Ben! kitabı 28 olarak çıkarılmıştır. Elif Yemenici tarafından kaleme alınan Eyvah Kim Oldum Ben! isimli kitap 9786052079072 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Eyvah Kim Oldum Ben! kitabını 06.11.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Eyvah Kim Oldum Ben! pdf oku indir.

Eyvah Kim Oldum Ben! pdf indir

Günün ilk ışıklarıyla uyanan kahramanımız Kalben’in bahçedeki limonları toplaması gerekiyordu. Ama limon ağacı kocaman, Kalben küçücüktü. Bütün limonları toplamak ne kadar da güçtü! Hayallere dalan Kalben düşünüp duruyordu, şarkılar söyleyen bir kuş veya rüzgârda süzülen bir bulut olsa daha mı mutlu olurdu?
Kırılan kalbiyle tanıdığımız ve kısa bir sürede çok bi hayli beğeni alan Kalben, bu öyküde yapması gereken işlerden yakınmaktadır ve başka biri olmanın hayaliyle düş dünyasında renkli bir yolculuğa çıkar. Yetenekli yazar-çizer Elif Yemenici’nin geniş bir şekilde çizimleri, sizi ferah bir sahil kasabasına götürecek.

Eyvah Kim Oldum Ben! kitap özeti

Eyvah Kim Oldum Ben! pdf oku

Eyvah Kim Oldum Ben! Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu