Pdf Kitap

Eyvah Ceviz Çatırdıyor (Ortaokul Düzeyi) Pdf indir

Eyvah Ceviz Çatırdıyor (Ortaokul Düzeyi) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Eyvah Ceviz Çatırdıyor (Ortaokul Düzeyi) kitabı 216 olarak çıkarılmıştır. Fatma Çağdaş Börekçi tarafından kaleme alınan Eyvah Ceviz Çatırdıyor (Ortaokul Düzeyi) isimli kitap 9786257626453 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Eyvah Ceviz Çatırdıyor (Ortaokul Düzeyi) kitabını 14.01.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Eyvah Ceviz Çatırdıyor (Ortaokul Düzeyi) pdf oku indir.

Eyvah Ceviz Çatırdıyor (Ortaokul Düzeyi) pdf indir

Farkında mısın? Düşünecek ne çok şey var! Afife ve kardeşi Ali, dostları RoboRefik bu konuya dikkatlerini çekene kadar bunun farkında değillerdi. RoboRefik sorularıyla tozlu bir hazine sandığının kapağını araladı. Çocukları düşünmeye davet etmek için soruları anahtar olarak kullandı.

Bir cevizin kabuğunu çatlatır gibi meraklarını uyandırdı. İki kardeş zamanla sorular sormayı ve yanıtlar aramayı; çevrelerinde olup bitenler, kendileri ve başkaları, okudukları ve gördükleri ile ilgili düşünmeyi oyun haline getirdiler. Kafa kafaya verip sağlıklı, tutarlı ve geçerli bilgilere ulaşmanın metotlarıni araştırdılar. Bunun yanı sıra hep birlikte çok da güzel vakit geçirdiler. Sen de onlara katılmak ister misin?”Bir Acayip Yolculuk” sağlıklı yaşam hususunda geleceğimiz olan siz çocukların daha kuvvetli ve zinde yaşamasına katkı verebilmek maksadıyla hazırlanmıştır.

Eyvah Ceviz Çatırdıyor (Ortaokul Düzeyi) kitap özeti

Eyvah Ceviz Çatırdıyor (Ortaokul Düzeyi) pdf oku

Eyvah Ceviz Çatırdıyor (Ortaokul Düzeyi) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu