Bilgisayar Kitapları

Excelde Ustalaşma Teknikleri Cenk İltir Abaküs Kitap Pdf indir

Excelde Ustalaşma Teknikleri Cenk İltir Abaküs Kitap Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Excelde Ustalaşma Teknikleri Cenk İltir Abaküs Kitap Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Abaküs Kitap aracılığıyla çıkarılan Excelde Ustalaşma Teknikleri Cenk İltir Abaküs Kitap Kitabı 440 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Excelde Ustalaşma Teknikleri Cenk İltir Abaküs Kitap kitabı 16.50×24.00 cm‘dir. Ocak 2020 nolu ISBN numarasına sahip Excelde Ustalaşma Teknikleri Cenk İltir Abaküs Kitap kitabının yazarı Cenk İltirExcelde Ustalaşma Teknikleri Cenk İltir Abaküs Kitap PDF indirebilirsiniz. 

Excelde Ustalaşma Teknikleri Cenk İltir Abaküs Kitap Kitabı Pdf indir

Excel uygulamasının sahip olduğu kabiliyetlerinden avantaj sağlayarak başarılı çalışma sayfaları oluşturabilme kabiliyetini geliştirecek ileri düzey Excel bilgisine, senelerca kullanım gerektirmeden, sahip olmanın bir çok yolu bulunmaktadır. Excel’de Ustalaşma Teknikleri olarak sunulan araçlar, problemlere bi hayli hızlı ve kolay çözümler sağlamayı amacında olan işlemleri akıllıca gerçekleştirme metotları olup karmaşık sorunlara basit çözümler arayan Excel kullanıcıları aracılığıyla oluşturulmuştur. Kitapta anlatılan bu teknikler okuyuculara nelerin olabilecek olduğunu ve ivedilikle nasıl çalışacağını göstermektedir.

Kitapta bulunan ileri düzey tekniklerden; ilk kez tekniklerin direkt uygulanması ile çalışma sayfalarının geliştirilmesi ve ikinci olarak da tekniklerin çalışılması sonucu Excel makrolarının yani VBA (Visual Basic for Applications) kodlarının öğrenilmesi ile ihtiyaca uygun özel yeni tekniklerin geliştirilmesi olmak üzere iki değişik yöntem ile fayda sağlanabilmektedir.

İçindekiler:
1. Çalışma Kitabı ve Çalışma Sayfası Teknikleri 
2. Excel Uygulaması Varsayılan Özellikleri İçin Teknikler 
3. Alan Adı Teknikleri
4. Özet Tablo Teknikleri
5. Grafik Teknikleri
6. Formül ve Fonksiyon Teknikleri 
7. Makro (VISUAL Basıc For Applıcatıons-Vba) Teknikleri 
8. Veri Analizi Teknikleri

Etiketler: Excelde Ustalaşma Teknikleri Cenk İltir Abaküs Kitap Pdf oku , Excelde Ustalaşma Teknikleri Cenk İltir Abaküs Kitap Pdf kitap indir, Excelde Ustalaşma Teknikleri Cenk İltir Abaküs Kitap pdf oku ücretsiz, Excelde Ustalaşma Teknikleri Cenk İltir Abaküs Kitap kitap indir ücretsiz, Excelde Ustalaşma Teknikleri Cenk İltir Abaküs Kitap pdf indir yandex, Excelde Ustalaşma Teknikleri Cenk İltir Abaküs Kitap pdf oku özet, Excelde Ustalaşma Teknikleri Cenk İltir Abaküs Kitap kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu