Edebiyat Kitapları

Evvelotel – Saklı Pdf indir

Evvelotel – Saklı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 224 sayfadan oluşan Evvelotel – Saklı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ayfer Tunç tarafından kaleme alınan Evvelotel – Saklı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Evvelotel – Saklı kitabını 9789750732720 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Evvelotel – Saklı pdf oku indir.

Evvelotel – Saklı pdf indir

Okurlarımızı Ayfer Tunç’un yeni öykü kitabıyla buluşturuyoruz. Ayfer Tunç, bu güne kadar yazdığı Taş-Kağıt-Makas, Aziz Bey Hadisesi gibi öykü kitaplarıyla, öykücülüğümüzde mühim bir yer edindi. Son dönem öykücülüğümüzde kendine özgü öykü örgüsü ve sıcak anlatımıyla, bireylerin iç dünyalarını çizmede gösterdiği başarıyla kendi yolunu çizdi. İnce, hassas anlatımıyla unutulmaz öyküler yazdı.

Ayfer Tunç’un yeni öyküleri, kendine özgü melankolik atmosferiyle gözleri üstüne topluyor. Terk edilmiş odalardan kendi trajik hikâyesini yazacak bir yazarla karşı karşıya geldiğını düşünen yalnız kadınlara, uzakta bir başına ölmüş kardeşlerden aşk acılarının türlü hallerine kadar, bu öyküler kendi dünyamızın bambaşka yönlerini hatırlatıyor bize.

Daha önce Ayfer Tunç’un ilk romanı Kapak Kızı’nın gözden geçirilmiş basımını yapmıştık… Ardından Taş-Kağıt Makas ve Bir Maniniz Yoksa Annemler Size Gelecek okurla buluşmuştu. Evvelotel, yine değişik okuma önerileriyle çıkıyor okurun karşısına. Bu kitap, Ayfer Tunç’un yapıtı içinde çiçeği burnunda bir doruk. Gerek çok katmanlı yapısıyla, gerek öykücülüğümüze getirdiği açılımlarla, gerekse yapıtın gerçekte tamamlanmamış bir zaman olduğunu hatırlatışıyla Evvelotel, çok konuşulmaya aday bir kitap.

Evvelotel – Saklı kitap özeti

Evvelotel – Saklı pdf oku

Evvelotel – Saklı Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu