Edebiyat Kitapları

Evrak Kürek Sektörden Arkadaşlara Giriş 101 Pdf indir

Evrak Kürek
Sektörden Arkadaşlara Giriş 101 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 224 sayfadan oluşan Evrak Kürek
Sektörden Arkadaşlara Giriş 101 kitabı
Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Selçuk Aydemir tarafından kaleme alınan Evrak Kürek
Sektörden Arkadaşlara Giriş 101 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Evrak Kürek
Sektörden Arkadaşlara Giriş 101 kitabını 9786056882524 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Evrak Kürek
Sektörden Arkadaşlara Giriş 101 pdf oku indir
.

Evrak Kürek
Sektörden Arkadaşlara Giriş 101 pdf indir

“Hayatımın değişmez kuralıdır bu, ben yanlış ata oynamaya bayılırım. At bile kendine güvenmez, ben ona güvenirim. Dört atın koştuğu ayakta üç at fotofinişe birlikte girer ve ben geriden gelen atı tek yazmışımdır. Hiç sekmez otuz yılı aşkın süredir bu böyle devam ediyor.”
Mahalleden Arkadaşlar ve Liseden Arkadaşlar’dan tanıdığımız Selçuk artık büyüdü, uçak mühendisliği okuyarak koluna altın bileziğini taktı. Şimdi sıra kendi hayallerini gerçekleştirmeye geldi: Film çekmeye.… Sinema salonlarında çikolatalı mısır satmaya başlayarak sektöre radikal bir giriş yapan Selçuk’un aklında tek bir soru vardı: “Yeni başlayanlar için sinema gerçekten bu kadar zor mu?”
Karlar altında çekecekleri kısa filmde sırf zengin görünmek için donmak pahasına emekli amca ceketiyle oynayanlar, filme bütçe bulmak için ilahi klibi kurgulama işine giren kabiliyetli yönetmen adayları, bedava yapacağını dile getirdiğinde Star Wars’u bile yeniden çekmene izin veren yapımcılar, araba alma fikriyle oturdukları masadan film çekmeye karar vermiş olarak kalkanlar, kendi hikâyesinin peşinden gidenler bu kitabın başrolünde.
Çalgı Çengi, Düğün Dernek, Ailecek Şaşkınız filmleri ve İşler Güçler, Kardeş Payı, Üsküdar’a Giderken gibi dizileriyle tanıdığımız Selçuk Aydemir, Mahalleden Arkadaşlar ve Liseden Arkadaşlar’ın ardından bu kez, sektöre girme çabalarını içtenyetle anlattığı Evrak Kürek: Sektörden Arkadaşlara Giriş 101 ile okurlarını güldürmeye geliyor.
Selçuk Aydemir’in mizah dolu kaleminden heyecanlı, doludizgin bu kitabın sayfalarını çevirirken kahkahalarınıza hakim olamayacaksınız.

Evrak Kürek
Sektörden Arkadaşlara Giriş 101 kitap özeti

Evrak Kürek
Sektörden Arkadaşlara Giriş 101 pdf oku

Evrak Kürek
Sektörden Arkadaşlara Giriş 101 Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu