Edebiyat Kitapları

Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası Taylor Jenkins Reid Yabancı Yayınları Pdf indir

Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası Taylor Jenkins Reid Yabancı Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası Taylor Jenkins Reid Yabancı Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yabancı Yayınevi aracılığıyla çıkarılan Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası Taylor Jenkins Reid Yabancı Yayınları Kitabı 432 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası Taylor Jenkins Reid Yabancı Yayınları kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Aralık 2019 nolu ISBN numarasına sahip Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası Taylor Jenkins Reid Yabancı Yayınları kitabının yazarı Taylor Jenkins ReidEvelyn Hugo’nun Yedi Kocası Taylor Jenkins Reid Yabancı Yayınları PDF indirebilirsiniz.

Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası Taylor Jenkins Reid Yabancı Yayınları Kitabı Pdf indir

Sana tüm hikayeyi anlatacağıma söz vermiştim. Hazırsan başlayalım. Sevgilerimle, Evelyn.

Hollywood’un en göz alıcı ikonlarından olan Evelyn Hugo, şaşaalı ve skandallarla dolu yaşamıyla alakalı gerçekleri anlatmaya nihayet hazırdı. Lakin bunun için tanınmamış bir muhabir olan Monique Grant’i seçtiğinde, buna ne iş ne aşk yaşamında başarılı olabilmiş Monique’ten daha fazla kimse şaşıramazdı. Lakin Evelyn’in neden onu seçtiğine kafa yormaktansa bunu bir sıçrama tahtası olarak kullanmanın tam sırasıydı.

Evelyn, kendisini 50’li senelerda Los Angeles’a sürükleyip 80’lerde şov dünyasından ayrılmasına neden olan nedenleri ve tabii ki bu süredeki yedi evliliğinin ardındaki sır perdesini kaldırırken, büyük yasak aşkların ve onulmaz hırsların gerçek yüzü ortaya çıkacaktı. Efsanevi yıldızla içinde bir bağ kurulurken Monique, kendi yaşamını da çiçeği burnunda bir bakış açısıyla gözden geçirmek zorunda kalacaktı.

“Evelyn Hugo, gecenin sonunda yüzünden makyajını siler gibi en karanlık sırlarından kurtuluyor. İçimizdeki Marilyn Monroe’ya sesleniyor.”

– Kirkus

“Hollywood’un eski şaşaalı günleriyle dolu sürükleyici bir hikaye.”

– Buzzfeed

“O kadar merak uyandırıcı ve duygusal ki elinizden bırakamayacaksınız. Taylor Jenkins Reid’in açık ara en iyi romanı.”

– Associated Press

“Taylor Jenkins Reid bu baş döndürücü hikâyede, Hollywood’un altın çağını Elizabeth Taylor’ı andıran bir başkarakter üzerinden anlatıyor. Sinema yıldızı Evelyn Hugo, 79 yaşını bitirmek üzereyken göz kamaştırıcı yaşamını ve skandallarla dolu yedi evliliğini gözler önüne çıkarıyor.

– Us Weekly

“Gösteriş, dedikodu ve şok edici sır gereksiniminizı tamamen karşılayacak.”

– People

“Ağlamaktan tüm makyajınızın akıp gitmesine hazırsanız bu kitaba başlayabilirsiniz çünkü beklentilerinizin ötesinde bir duygusallıkla karşılaşacaksınız. Evelyn’in her evliliği kalp kırıklığı, ihanet ve aile içi şiddet gibi içinizi paramparça edecek bir acıyla yüzleştiriyor. Lakin gerçek aşkını gördüğünüzde, artık eski siz olmayacaksınız.”

– Bustle

“Evelyn’in yaşamı boyunca başından geçen muhteşem maceralar, okuyan herkesi büyüsüyle avucunun içine alacak.”

– PopSugar

“Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası, bir kitaptan bekleyebileceğiniz her şeyi size sunuyor: Hollywood entrikaları, çarpıcı bir ters köşe, bir hayli etkili bir anlatım.”

– Anne Helen Petersen

“Taylor Jenkins Reid, bu nefes kesici hikâyesiyle alanında bir numara olduğunu tekrar ispatlıyor.”

– Redbook

“Okuru ilk sayfada avucunun içine almayı Taylor Jenkins Reid’e bırakın.”

– Working Mother

“Reid’in karakterleri, geçmişin sırlarla dolu hikâyeleri ve yüzleşmek zorunda kalacakları gerçekler boyunca okurları peşlerinden sürükleyecek.”

– Real Simple

“Bitirmenizin üzerinden aylar geçse bile etkisi sürecek.”

– Brit&Co.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu