Çocuk Kitapları

Etkinliklerle Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’in Hayatı Pdf indir

Etkinliklerle Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’in Hayatı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 128 sayfadan oluşan Etkinliklerle Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’in Hayatı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hüseyin Özhazar tarafından kaleme alınan Etkinliklerle Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’in Hayatı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16.5 x 23.5 cm ebatındadır. Etkinliklerle Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’in Hayatı kitabını 9786056343384 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Etkinliklerle Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’in Hayatı pdf oku indir.

Etkinliklerle Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’in Hayatı pdf indir

“Etkinliklerle Peygamberimiz Hz. Muhammed (Sav)’in Hayatı”, Evde Karakter Eğitimi dizisi altında yayınlanmış hepsi renkli ve resimli bir kitaptır.
20 haftalık derslerden oluşan kitapta inananlar için en güzel örnek olan Hz. Peygamberin yaşamı tüm çocukların rahatlıkla anlayabilecekleri sade bir dille kitap haline getirişmiştir..
Yüce dinimiz İslam’ı doğru anlayıp, yaşayabilmek için Peygamberimizin yaşamını öğrenmek biz müminler için bir sorumluluktur.
Peygamberimiz Hz. Muhammed (sav), tarihin bir zamanında yaşamış bir masal kahramanı değildir. Yaşadığı çağa ve kıyamete kadar insanlığın yolunu aydınlatacak kelimeleri söylemiş, bu kelimeleri yaşanılır biçimde ortaya koymuş örnek bir insandır.
İşte bundan dolayı siyer okumalarına önem vermemiz gerekiyor.”

Etkinliklerle Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’in Hayatı kitap özeti

Etkinliklerle Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’in Hayatı pdf oku

Etkinliklerle Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’in Hayatı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu