Çocuk Kitapları

Etkinliklerle Mirasımız Kudüs Pdf indir

Etkinliklerle Mirasımız Kudüs pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 24 sayfadan oluşan Etkinliklerle Mirasımız Kudüs kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Esra Yurttaş Yılık tarafından kaleme alınan Etkinliklerle Mirasımız Kudüs isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 19.5 x 27.5 cm ebatındadır. Etkinliklerle Mirasımız Kudüs kitabını 9786057098214 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Etkinliklerle Mirasımız Kudüs pdf oku indir.

Etkinliklerle Mirasımız Kudüs pdf indir

Sevgili anne, babalar ve eğitimciler,
Çocuklarımızın Kudüs’ü anlaması için renkli ve dikkat çekici bir içerik bir araya getirdik. Önceliğimiz çocukların Kudüs’ü sevmesidir. Bu nedenle içeriğimizde metin yoğunluğu yerine resimlemelerin ve dikkat çekici ayrıntı kısmın olmasına önem verdik. Yazılı bilgileri çocuklara uygun düzeyde oluşturduk. Çocuklar etkinlikleri yaparken yetişkinlerin bilgi aktarımı hususunda destek sağlaması çocuğun hem Kudüs’ü daha iyi anlamasına hem de temeli sağlam bir sevgi bağı kurmasına yardım edecektir.
        
Etkinliklerimiz okul öncesi (3-6) yaş grubu hedeflenerek ve bu yaş grubunun gelişim ayrıntı kısmına göre hazırlanmıştır. Daha ufak yaş grubunun (0-3 yaş) etkinlik kitabımızdaki resimlerle hemhal olabileceğini, daha büyük yaş grubunun (6+ yaş) ise hem etkinlikler hem yazılar hem de yetişkinin aktaracağı tarihsel bilgilerle etkileşim yaşayabileceğini aktarabiliriz. Bu tanışıklık çocukların sosyal duygusal becerilerine olumlu yönde katkı sağlayacaktır. Eğlenerek Kudüs’ü tanıyan çocuklarla, özgür Kudüs’te buluşmak dileğiyle.

Etkinliklerle Mirasımız Kudüs kitap özeti

Etkinliklerle Mirasımız Kudüs pdf oku

Etkinliklerle Mirasımız Kudüs Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu