Bilgisayar Kitapları

Etik Hackerlığa Giriş İsmail Bülbül Hayykitap Pdf indir

Etik Hackerlığa Giriş İsmail Bülbül Hayykitap Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Etik Hackerlığa Giriş İsmail Bülbül Hayykitap Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hayykitap aracılığıyla çıkarılan Etik Hackerlığa Giriş İsmail Bülbül Hayykitap Kitabı 168 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Etik Hackerlığa Giriş İsmail Bülbül Hayykitap kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Mart 2021 nolu ISBN numarasına sahip Etik Hackerlığa Giriş İsmail Bülbül Hayykitap kitabının yazarı İsmail BülbülEtik Hackerlığa Giriş İsmail Bülbül Hayykitap PDF indirebilirsiniz. 

Etik Hackerlığa Giriş İsmail Bülbül Hayykitap Kitabı Pdf indir

Siber güvenlik, dönüşen dünyanın en ciddi silahı. Artık tankla, topla verilemeyecek zararlar, dakikalar içinde klavyeyle verilebiliyor.

Hepimizin vahşice kullandığı sosyal platform bile hemen hemen 24 saat izleniyor. Yemek yeme alışkanlıklarından, nelerden hoşlandığımıza ve her türlü eğilimimize kadar her şey bir yerlerde depolanmakta. Bir çocuk, tablet kullanmaya başladığı o ilk andan bu yana ekrana dokunduğunda alınan parmak izi aracılığıyla yaşamı boyunca izlenmekte…

Siber güvenlik, futbol mantığı gibi işlerse daha etkili olur. Ofansif olanlar her zaman bir adım öndedir. Defansif olanlar ise fakat ve fakat saldırıya karşı sürekli olarak tedbir almaktadır. Bir hackerın görevi sisteme sızmaktır, asla sistemi korumak değildir. Lakin bir sistemi en iyi koruyacak bireyler de hackerlardır.

“Nasıl hacker bulunacağım?” sorusuna yanıt bulacağınız teknik bir kitap bu. Deneyimlerden fazla, sıra sıra sizi sonuca götürecek teknik bilgiler sunuyor. Kitapta bir hackerın gözünden düşmanın bize doğrulttuğu silahı kendisine nasıl çevireceğinizi göreceksiniz. Öyleyse haydi klavyeler omuza!

Etiketler: Etik Hackerlığa Giriş İsmail Bülbül Hayykitap Pdf oku , Etik Hackerlığa Giriş İsmail Bülbül Hayykitap Pdf kitap indir, Etik Hackerlığa Giriş İsmail Bülbül Hayykitap pdf oku ücretsiz, Etik Hackerlığa Giriş İsmail Bülbül Hayykitap kitap indir ücretsiz, Etik Hackerlığa Giriş İsmail Bülbül Hayykitap pdf indir yandex, Etik Hackerlığa Giriş İsmail Bülbül Hayykitap pdf oku özet, Etik Hackerlığa Giriş İsmail Bülbül Hayykitap kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu