Çocuk Kitapları

Esrarlı Ada Ciltli Jules Verne Mavi Göl Yayınları Pdf indir

Esrarlı Ada Ciltli Jules Verne Mavi Göl Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Esrarlı Ada Ciltli Jules Verne Mavi Göl Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mavi Göl Yayınları aracılığıyla çıkarılan Esrarlı Ada Ciltli Jules Verne Mavi Göl Yayınları Kitabı 208 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2.Hamur Kağıt baskı ile çıkan Esrarlı Ada Ciltli Jules Verne Mavi Göl Yayınları kitabı 12.00×19.00 cm‘dir. 9789944938556 nolu ISBN numarasına sahip Esrarlı Ada Ciltli Jules Verne Mavi Göl Yayınları kitabının yazarı Jules VerneEsrarlı Ada Ciltli Jules Verne Mavi Göl Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Esrarlı Ada Ciltli Jules Verne Mavi Göl Yayınları Kitabı Pdf indir

Esrarlı Ada Ciltli Jules Verne Mavi Göl Yayınları

Amerikan İç Savaşı sırasında Richmond’da esir düşen beş Kuzeyli; mühendis Cyrus Smith ve köpeği Top, muhabir Gédéon Spilett, Nab, denizci Pencroff ve genç Harbert balonla bir kaçış yolu bulacaklardır. Hayatta kalmak için bir çok mücadele verip ıssız bir adaya varırlar.

Lakin açıklanamaz birtakım olaylar ada sakinlerini gizemli bir gücün varlığına inanamaya zorlayacaktır. Peki, onları sürekli olarak gözetleyen, kritik anlarda müdahale edip kurtaran bu gücün sırrını çözebilecekler mi? Jules Verne’in başyapıtlarından birisi olan Esrarlı Ada, diğer Olağanüstü Yolculuklar’a yaptığı enteresan göndermelerle dikkatli okuruna keyifli bir macera sunuyor.

Etiketler: Esrarlı Ada Ciltli Jules Verne Mavi Göl Yayınları Pdf oku , Esrarlı Ada Ciltli Jules Verne Mavi Göl Yayınları Pdf kitap indir, Esrarlı Ada Ciltli Jules Verne Mavi Göl Yayınları pdf oku ücretsiz, Esrarlı Ada Ciltli Jules Verne Mavi Göl Yayınları kitap indir ücretsiz, Esrarlı Ada Ciltli Jules Verne Mavi Göl Yayınları pdf indir yandex, Esrarlı Ada Ciltli Jules Verne Mavi Göl Yayınları pdf oku özet, Esrarlı Ada Ciltli Jules Verne Mavi Göl Yayınları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu