Çocuk Kitapları

Esrarengiz Kitap’ın Peşinde / Efsane Tayfa 2 Pdf indir

Esrarengiz Kitap’ın Peşinde / Efsane Tayfa 2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Esrarengiz Kitap’ın Peşinde / Efsane Tayfa 2 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. İrfan Gürkan Çelebi tarafından kaleme alınan Esrarengiz Kitap’ın Peşinde / Efsane Tayfa 2 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Esrarengiz Kitap’ın Peşinde / Efsane Tayfa 2 kitabını 9789752452350 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Esrarengiz Kitap’ın Peşinde / Efsane Tayfa 2 pdf oku indir.

Esrarengiz Kitap’ın Peşinde / Efsane Tayfa 2 pdf indir

Efsane Tayfa’nın gülünç ve keyifli maceraları devam ediyor. Hem de bi hayli esrarengiz bir biçimde…
Refik Dede’nin bahçesindeki sarnıçta buldukları Esrarengiz Kitap yüzünden başlarına gelmedik kalmıyor. Tayfa, Esrarengiz Kitap’ı kimin yazdığını bulmak için dedektif gibi iz sürüyor. Hem mahalledekileri konuşturmak hem de Refik Dede’nin bastonundan kaçmak için neler yapıyorlar neler…
Ne zaman gözünü kapatsa hayale dalan ve süper kahraman olarak uyanan Sarp, tayfasıyla birlikte bu sırrı çözmeye çalışıyor. Karanlık sarnıcın içinde neler yaşadıklarını ve Esrarengiz Kitap’ta neler yazdığını öğrenmek istiyorsan macera seni bekliyor.  
Unutmadan! Sarp hayale dalınca herkes kendini bir çizgi romanın içinde buluyor!
Haydi gel, eğlence seni bekliyor…

Esrarengiz Kitap’ın Peşinde / Efsane Tayfa 2 kitap özeti

Esrarengiz Kitap’ın Peşinde / Efsane Tayfa 2 pdf oku

Esrarengiz Kitap’ın Peşinde / Efsane Tayfa 2 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu