Çocuk Kitapları

Esrarengiz Kemancı Pdf indir

Esrarengiz Kemancı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 36 sayfadan oluşan Esrarengiz Kemancı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kathy Stinson Dusan Petricic tarafından kaleme alınan Esrarengiz Kemancı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 25.4 x 20.32 cm ebatındadır. Esrarengiz Kemancı kitabını 9789752753495 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Esrarengiz Kemancı pdf oku indir.

Esrarengiz Kemancı pdf indir

Dylan her şeye dikkat eden bir çocuktu. Annesiyse pek dikkatli sayılmazdı. Ocak ayının o cuması, diğer günlerden farksız gibiydi, ta ki… O müzik sesi duyulana dek!
Dylan ne kadar uğraştıysa da annesini metro istasyonunda çalan kemancıyı dinlemeye ikna edemedi. İnsanlar yanından geçip giderken Dylan havada uçuşan notalara kaptırmıştı kendini. Annesini ikna etmesinin bir yolu var mıydı?
Gerçek bir olaya, yani müzisyen Joshua Bell’in Washington D.C’deki bir metro istasyonunda verdiği konsere dayanan bu zarif öykü, bizlere çevredeki güzellikleri fark edebilmek için gözlerimizi ve kulaklarımızı açmamız gerektiğini hatırlatıyor. TD Kanada Çocuk Edebiyatı Ödülü

Esrarengiz Kemancı kitap özeti

Esrarengiz Kemancı pdf oku

Esrarengiz Kemancı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu