Çocuk Kitapları

Esmau’l Hüsna Pdf indir

Esmau’l Hüsna pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 99 sayfadan oluşan Esmau’l Hüsna kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Mustafa Yılmaz tarafından kaleme alınan Esmau’l Hüsna isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16 x 16 cm ebatındadır. Esmau’l Hüsna kitabını 9786054036776 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Esmau’l Hüsna pdf oku indir.

Esmau’l Hüsna pdf indir

Çocuklarımıza sağlıklı bir Allah tasavvuru kazandırmak, Allah’ın Kudretini, azametini ve Müslüman zihnindeki anlamını kavratabilmek için Esma’i Hüsna hem bulunmaz bir hazine hem de kilitli kapıları açan bir anahtardır. Özellikle kaza ve kader kavramları, Esma – i Hüsna’yı iyi anlayarak sağlıklı  bir zemine kavuşabilir.
Elinizdeki kitapta Allah’ın (cc) 99 ismi için 99 adet dötrtlük yer alıyor. Bu dörtlüklerin her bir satırı yedi heceden oluşuyor. Dörtlükler yazılırken ilgli esmanın özellikleri, en az kelime ile en kuşatıcı biçimde verilmeye çalışıldı. Dörtlükleri okuyan ve üzerinde düşünen bir öğrenci için “etrafını cami, ağyarını mani” tarif yapılmaya çalışıldı.
Her Müslüman, İslam’a hizmet yarışında bir neferdir. Her hizmet, yönü cennet olan bir seferdir. Elinizdeki kitabın bu hizmet yarışında yeni neferler yetişmesine vesile olması duasıyla…

Esmau’l Hüsna kitap özeti

Esmau’l Hüsna pdf oku

Esmau’l Hüsna Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu