Çocuk Kitapları

Esirsayar Pdf indir

Esirsayar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 128 sayfadan oluşan Esirsayar kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Güven Çetinkaya tarafından kaleme alınan Esirsayar isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Esirsayar kitabını 9786258042412 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Esirsayar pdf oku indir.

Esirsayar pdf indir

Hikayelerin geçmişten bu güne  yaşamımızda mühim bir yeri mevcuttur. Toplum olarak hikayelere ayrı bir değer veririz. Yaşadığımız ve yaşayacağımız hayat hikayelerle dolu olduğunu biliriz. Dışarıdaki bireylerin her birinde ayrı bir hikaye görürüz. Her hikayeden bir ders çıkartırız. Her kıssadan bin hisse alırız.
Bu kitapta da dokuz tane hikaye bulunmaktadır. Okuyacağınız hikayelerde Özge‘nin Adalet uğruna verdiği mücadeleyi, Yasemin‘in kabiliyetini keşfetmesini, Semih‘in vefanın ne olduğunu öğrenmesini, Mehmet’in esaretten kurtulmasını, Türkcan takımının mucitliğini, bir babanın iki ayrı karaktere sahip olan oğullarını, Saffet Efendi‘nin hasetliği yüzünden neler yaptığını, Yusuf Bey‘in Sezer için yaptığı fedakarlıkların sonucunu, sabrın sonunun selamet olup olmadığını göreceksiniz.
  Heyecanla  ve Nefes nefese okuyacağınız 9 hikayeden buluşmaktedir.
 

Esirsayar kitap özeti

Esirsayar pdf oku

Esirsayar Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu