Çocuk Kitapları

Erken Çocukluk Döneminde Evde ve Okulda Yapılabilecek Etkinlikler Pdf indir

Erken Çocukluk Döneminde Evde ve Okulda Yapılabilecek Etkinlikler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 256 sayfadan oluşan Erken Çocukluk Döneminde Evde ve Okulda Yapılabilecek Etkinlikler kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Mahmut Altunhan tarafından kaleme alınan Erken Çocukluk Döneminde Evde ve Okulda Yapılabilecek Etkinlikler isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 15 x 21.5 cm ebatındadır. Erken Çocukluk Döneminde Evde ve Okulda Yapılabilecek Etkinlikler kitabını 9786052174883 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Erken Çocukluk Döneminde Evde ve Okulda Yapılabilecek Etkinlikler pdf oku indir.

Erken Çocukluk Döneminde Evde ve Okulda Yapılabilecek Etkinlikler pdf indir

90 Resimli bilmece, 120 oyun, 100 çocuk şarkısı, 53 deney, 44 parmak oyunu, 57 tekerleme, 20 şiir, 50 sanat çalışması, belirli sayıda verilen matematik ve aile katılım emsallari sunarak, erken zamanda çocuklarımız ile farklı etkinliklerin bulunduğu kitabımızda daha çok nitelikli zaman kapsamı içinde neler yapabiliriz? sorusuna yanıt aradık.
 
Çocuklarımız, bizlerin bırakabileceği en güzel miras. Onlar için yapacağımız en büyük iyiliğin kişiliklerine, duygusal ve sosyal gelişimlerine, dil gelişimlerine motor becerilerine, olumlu katkı sağlayarak onlar ile etkin zaman oluşturmak olduğunu bilinmekte.
 
Bu çalışma ile en kıymetli, en kıymetli varlık olan çocuklarımız ile sevgi, ilgi ve bilgi üçgeninde; daha fazla iletişim ve etkileşim kurmaya çalışacak, daha fazla gelişimlerine destek olacaksınız.

Unutulmaması gereken bir şey var ki; dünyanın en güzel yeri bir çocuğun kalbidir. Ve bizim yapmamız gereken de o kalpte yer alabilmektir.

Erken Çocukluk Döneminde Evde ve Okulda Yapılabilecek Etkinlikler kitap özeti

Erken Çocukluk Döneminde Evde ve Okulda Yapılabilecek Etkinlikler pdf oku

Erken Çocukluk Döneminde Evde ve Okulda Yapılabilecek Etkinlikler Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu